Obecny czas to Wto 25 Cze 2019, 05:21

 • 	 7x9R0pW

  Tematy
  Posty
  Ostatni Post
 • Księga Zasad


  Znajduje się tutaj aktualny spis Administracji forum oraz Regulaminy, czyli lista zasad, z którymi każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się jeszcze przed rejestracją. Jak zapewne wszyscy wiedzą, złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu będzie surowo karane, dlatego zachęcamy do czytania, a w razie niejasności do kontaktu z administratorami lub moderatorami.

  4 Tematy
  5 Posty
  Regulamin Admini...
  Nie 17 Mar 2019, 23:29
  Tyk Zobacz ostatni post
 • Kompendium Wiedzy


  Z tym działem obowiązkowo powinien zapoznać się każdy użytkownik forum. Można tu znaleźć wszystkie informacje o świecie Spectrofobii, które są niezbędne do gry, a dla prymusów przygotowaliśmy też mini-quiz z magiczną nagrodą na dobry początek! Zawarte w dziale tematy powinny rozwiać Wasze wątpliwości oraz oświetlić drogę w dalszej grze fabularnej. Wielka Encyklopedia to z kolei dział dla tych, którzy chcieliby poszerzyć podstawową wiedzę o uniwersum.

  Wielka Encyklopedia Spectro, Lustrzane historie, Hierarchia
  45 Tematy
  45 Posty
  Almanach Eliksir...
  Czw 28 Mar 2019, 03:49
  Skryba Zobacz ostatni post
 • Kartoteka


  Czyli doskonale znany dział z Kartami Postaci. Żeby grać na forum niezbędne jest utworzenie swoistego CV swojej postaci, zaś wszystkie niezbędne do tego informacje znaleźć można w Kompendium Wiedzy znajdującym się powyżej. Gdy Karta będzie gotowa do sprawdzenia, należy poinformować o tym w następnym poście lub bezpośrednio u któregoś Moderatora. Prosimy pamiętać, że bez akceptacji nie można pisać na fabule!

  Zaakceptowane Karty Postaci, Historie Postaci, Opisy Dodatkowe
  114 Tematy
  241 Posty
  Moscato
  Yesterday at 23:21
  Lake Zobacz ostatni post
 • Tablica Ogłoszeń


  Wszystkie tematy organizacyjne, administracyjne oraz ogłoszenia dotyczące forum znajdą się w tym dziale. Podzielono je na sprawy do i od Administracji, Mistrzów Gry, a także samych graczy. Tutaj także znajduje się Wymiana banerów. Tablicę Ogłoszeń warto systematycznie odwiedzać.

  Administracja, Mistrzowie Gry, Od graczy dla graczy, Reklama
  24 Tematy
  138 Posty
  Losowania
  Sro 12 Cze 2019, 22:44
  Admin Zobacz ostatni post
 • Dodatki Fabularne


  Dział, w którym w jednym miejscu zgromadzono wszystkie urozmaicenia fabularne. Odnajdziecie tutaj znane już Wyzwania Fabularne oraz mniej lub bardziej prozaiczne zdarzenia z życia mieszkańców trzech światów. Eksperymentalnie wprowadzono również dział z losowaniem magicznych zdarzeń, które przytrafią się czasem naszym postaciom. Czy też nie możecie się doczekać? Nowością jest miejsce, gdzie gracze mogą dzielić się swoimi fabułami w sposób oddziałujący na uniwersum.

  5 Tematy
  19 Posty
  Liga Wyzwań Fabu...
  Nie 23 Cze 2019, 11:40
  Soph Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane