Obecny czas to Pon 14 Paź 2019, 09:45

 • 	 7x9R0pW

  Tematy
  Posty
  Ostatni Post
 • Księga Zasad


  Znajduje się tutaj aktualny spis Administracji forum oraz Regulaminy, czyli lista zasad, z którymi każdy Gracz ma obowiązek zapoznać się jeszcze przed rejestracją. Jak zapewne wszyscy wiedzą, złamanie któregokolwiek z punktów regulaminu będzie surowo karane, dlatego zachęcamy do czytania, a w razie niejasności do kontaktu z administratorami lub moderatorami. Wewnątrz znajdują się też regulaminy Administracji oraz Mistrzów Gry.

  3 Tematy
  4 Posty
  Regulamin Admini...
  Nie 17 Mar 2019, 23:29
  Tyk Zobacz ostatni post
 • Kompendium Wiedzy


  Z tym działem obowiązkowo powinien zapoznać się każdy użytkownik forum. Można tu znaleźć wszystkie informacje o świecie Spectrofobii, które są niezbędne do gry, a dla prymusów przygotowaliśmy też mini-quiz z magiczną nagrodą na dobry początek! Zawarte w dziale tematy powinny rozwiać Wasze wątpliwości oraz oświetlić drogę w dalszej grze fabularnej. Wielka Encyklopedia to z kolei dział dla tych, którzy chcieliby poszerzyć podstawową wiedzę o uniwersum.

  Wielka Encyklopedia Spectro, Lustrzane historie, Hierarchia
  46 Tematy
  47 Posty
  Opowieść o dwóc...
  Sro 09 Paź 2019, 17:20
  Tyk Zobacz ostatni post
 • Kartoteka


  Czyli doskonale znany dział z Kartami Postaci. Żeby grać na forum niezbędne jest utworzenie swoistego CV swojej postaci, zaś wszystkie niezbędne do tego informacje znaleźć można w Kompendium Wiedzy znajdującym się powyżej. Gdy Karta będzie gotowa do sprawdzenia, należy poinformować o tym w następnym poście lub bezpośrednio u któregoś Moderatora. Prosimy pamiętać, że bez akceptacji nie można pisać na fabule!

  Zaakceptowane Karty Postaci, Historie Postaci, Opisy Dodatkowe
  123 Tematy
  263 Posty
  Pinkerton
  Today at 00:27
  Rosiczka Zobacz ostatni post
 • Tablica Ogłoszeń


  Wszystkie tematy organizacyjne, administracyjne oraz ogłoszenia dotyczące forum znajdą się w tym dziale. Podzielono je na sprawy do i od Administracji, Mistrzów Gry, a także samych graczy. Tutaj także znajduje się Wymiana banerów. Tablicę Ogłoszeń warto systematycznie odwiedzać.

  Administracja, Od graczy dla graczy, Reklama
  27 Tematy
  313 Posty
  Wydarzenie Hallo...
  Today at 00:48
  Ulrich Zobacz ostatni post
 • Dodatki Fabularne


  Dział, w którym w jednym miejscu zgromadzono wszystkie urozmaicenia fabularne. Odnajdziecie tutaj znane już Wyzwania Fabularne oraz mniej lub bardziej prozaiczne zdarzenia z życia mieszkańców trzech światów. Eksperymentalnie wprowadzono również dział z losowaniem magicznych zdarzeń, które przytrafią się czasem naszym postaciom. Czy też nie możecie się doczekać? Nowością jest miejsce, gdzie gracze mogą dzielić się swoimi fabułami w sposób oddziałujący na uniwersum.

  5 Tematy
  29 Posty
  Liga Wyzwań Fabu...
  Czw 10 Paź 2019, 23:36
  Gwyn Zobacz ostatni post

 • Nowe postyNowe posty
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Forum ZablokowaneForum Zablokowane