Szatańska loteria

Go down

Pisanie autorstwa Geograf on Sro 30 Sty 2019, 23:36

Loteria położona jest niemal w centrum Upiornego Miasteczka, przycupnęła jednak wzdłuż alejki z budkami z jedzeniem, będąc niejako rewersem gastronomii. W sumie całkiem wiernie oddaje klimat i wygląd miejsca, które można spotkać w ludzkim świecie, gdyby nie to, że kufle i paliki zbija się, rzucając gałkami ocznymi, a po wrzuceniu pieniążka do automatu i zakręceniu korbką wygrać można słodycze w kształcie palców (albo i całych rączek), ukochane przez dzieci klejące się do wszystkich powierzchni gluty (polecam wnikliwe przyjrzenie się, czy wylosowaliście na pewno sztuczne gluty) oraz zębate zabawki-potworki, które mają niemiły zwyczaj ożywania w kieszeniach, gdy się przestanie zwracać na nie uwagę.
Sercem długaśnego stoiska jest oczywiście tytułowa Szatańska Loteria, na którą składa się zatrważająca ilość przekładni, sznurków, kół zębatych, a także nieprawdopodobnie wiele przedmiotów użytku codziennego, najczęściej ukradzionych Ludziom.
Aby rozpocząć grę, należało zapłacić srebrną monetę pani za kontuarem, starszej kobiecie o ropuszej twarzy, która widzi wszystko, co się dzieje na jej stoisku i wybrać sobie dobrze leżącą w dłoni gałkę oczną. Nie powinna być za bardzo mokra od formaliny czy pokryta śluzem, bo będzie się wyślizgiwać, jednak zanadto wysuszona nie będzie miała odpowiedniej siły uderzenia. Piłka uderza w ustawione w piramidę puszki z fasolą, które spadają do tyłu i przewracają rządek domina. Ono popycha fotel na kółkach, który ciągnie za sobą nitkę, za do tej przytwierdzony mamy balon, który po pewnym czasie nadziewa się na długą szpilę (każdemu graczowi, szczególnie Ludziom, skądś się kojarzy to ostre wrzeciono. dziwne.). Guma pęka, a zawartość balonika wpada do miniwulkanu, który po sześciu sekundach wybucha (pamiętaj, by zabrać rękę) i wyrzuca inne coś do położonych w różnych dziwnych miejscach obręczy. Każda obręcz oznacza konkretną nagrodę, którą poda ci ta zasuszona staruszka. Zwykle jest to nagroda, którą wylosowałeś.
Może być nią zarówno marny kawałek wstążki, jak i niespodziewanka. Pamiętajcie, że magiczne gadżety mogą zostać wylosowane tylko pod obecność Mistrza Gry!
Geograf
Geograf

Wiek : Wieczny
Wzrost / Waga : Czy to ważne
Aktualny ubiór : Ubranie geografa
Pod ręką : mapa i luneta
Stan zdrowia : Zdrowy staruszek

Liczba postów : 53
Dołączył : 13/01/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach