Policz do 15

Go down

Pisanie autorstwa 15 on Pon Lut 18, 2019 7:45 pm

Policz do 15 Tumblr_pl2gelAZej1qehrvso1_400

Dane personalne:
Imię:

Nie pamięta swojego imienia, kiedyś nadano jej miano Lilia, jednak sama zainteresowana o tym nie wie. Za to pamięta swój numer - 15. Tak, od zawsze była pietnastką.
Nazwisko:
Nie ma nazwiska, ktoś kto nie posiada rodziny nie może mieć też nazwiska, przecież to oczywiste.
Pseudonim:

Zdarzało się, że ludzie próbowali jej wymyślić imiona, jednak to było tylko chwilowe i do żadnego się nie przyzwyczaiła. Zresztą po co potworowi imię.
Wiek:

19 lat.
Miejsce zamieszkania:
Kiedyś laboratorium Morii, teraz Świat Ludzi, gdzie na dobre się zadomowiła.
Rasa:
Kiedyś była Upiorną Arystokratką jednak sama o tym nie wie. Wiele prowadzących na niej eksperymentów zamieniło ją w Cyrkowca. Jednak ona sama określa się mianem pomyłki, potwora, który nie powinien istnieć.

Informacje indywidualne:
Ranga:
Periculum malus
Czasami zdarza się, że coś, co robimy w życiu, może nam nie wyjść. Przecież mylić się jest rzeczą ludzką. Czasami jest to brzydki szkic, innym razem przedziurawiona piłka, jeszcze innym rysunek konia wyglądający jak świnia z Zespołem Downa. Ale zawsze można spróbować jeszcze raz od nowa. A co jeśli ingerujemy w ludzkie życie? O tym dziennie przekonują się chirurdzy i lekarze w swojej pracy. Jednak czy możemy to porównać do eksperymentów wykonywanych przez naukowców Morii? Przecież nie każdy obiekt przeżył straszne doświadczenia. To wystarczy pozbyć się zwłok i problem z głowy. Jednak co z takim obiektem, który przeżył eksperyment, ale nie z przewidywanym skutkiem. Co jeśli wyrosła mu 7 noga nie do pary przez, którą nie może chodzić albo nabył morderczy oddech, który nie wiadomo jak zneutralizować, albo nie udało się zmienić obiektu w to co się miał zamienić. Takie osoby stawały się bezużyteczne i trzeba było się ich pozbyć. Oczywiście przy okazji sprawdzano na nich najbardziej niebezpieczne substancje lub wykonywano śmiertelne eksperymenty dopóki taki odpad nie umarł. Jednak nikt nie przewidział możliwości, że coś może powstać zza grobu. Ożyć na nowo, a przecież istnieje śmierć kliniczna.
Periculum malus jest takim właśnie nieudanym eksperymentem, który przeżył śmierć kliniczną, przeznaczonym do likwidacji przez organizację i został pozostawiony sam sobie. Jednak jak to przypadek, nie potrafi kontrolować dość dobrze swoich mocy i siebie samego. Można tych cyrkowców od razu rozpoznać w tłumie ponieważ są impulsywni i zafiksowani na rzeczy, która była dla nich najważniejsza lub najbardziej traumatyczna przed śmiercią.

Moc rangowa:
Teleportacja. (Uwaga dla MG )

Moce:
Regeneracja - ciało dziewczyny jest odporniejsze od tego ludzkiego. Wszystkie rany, poparzenia, czy złamania goją się dwa razy szybciej niż u normalnego człowieka. Czyli standardowe złamania, które zrastają się przez dwa tygodnie u 15 zrastają się w tydzień. Oczywiście odczuwa taki sam ból przy zranieniu jak zwykły człowiek i krwawi równie mocno. Nie potrafi również zregenerować odciętej kończyny. Jedyną rzeczą, jaka jej odrasta są rogi. Reszta ran tylko się zarasta.
Ograniczenia:
lekkie rany- 1 post / 1 post przerwy
średnie rany - 2 posty / 2 posty przerwy
ciężkie rany - 3 posty / 3 posty przerwy
W przypadku średnich i ciężkich obrażeń - jeżeli regeneracja zostanie przerwana po odpowiedniej ilości postów, rana powinna być odpowiednio mniejsza.

Kontrola zimna - eksperymenty Morii na coś się przydały, chociaż oni sami się o tym nie dowiedzieli. 15 potrafi kontrolować mróz. Swoim oddechem potrafi zmniejszyć temperaturę jakiegoś obiektu o 15 stopni, a jeśli ten był chłodny to oszronić go i nawet pokryć lodem. Również zamrozić zimną już wodę, czy zgasić ogień. Zamrozić jakąś rzecz potrafi również dotykiem, jednak chłód działa również na nią, więc odczuwa rzeczywiste zimno obiektu. Maksymalne oddziaływanie mocy to 2 metry w kierunku, w którym dziewczyna dmucha, lub 20 kg jeśli chodzi o obiekt płynny lub stały. Moc nie działa na tkanki żywych istot. Jeśli użyje mocy na człowieku, zamrozi jedynie jego ubrania, a on sam odczuje tylko zimno. Zamrozić może obiekt, którego nie dotyka bezpośrednio, jeśli zamrozi jakiś obiekt pośredniczący np. Przez drut do radia, o ile znajduje się w odległości 6 m od niej.
Ograniczenia:
Bezpośrednio, poprzez dotyk -  natychmiastowe zamrożenie na 3 posty / 4 posty przerwy.
Pośrednio - zamrażanie trwa od 1-2postów w zależności od wielkości obiektu / 3 posty zamrożenia / 4 posty przerwy


Moc rangowa:
Teleportacja - moc, której dziewczyna w ogóle nie kontroluje. Jeśli mocno się skupi jest w stanie teleportować się w wybrane przez siebie miejsce jednak nie kontroluje tego gdzie dokładnie się pojawi. Może np. pojawić się na drzewie albo spaść prosto z powietrza. Dodatkowo teleportuje się w dowolne miejsce za każdym razem jak kicha. Więc przy jej słodkim “a kciu” nagle znika i pojawia się w innym miejscu, którego można nie znać. Tak więc przy katarze proszę uważać na pojawiającą się nagle lolitę i znikającą niczym w kalejdoskopie.
Ograniczenia:
Moc działa na powierzchni 15 m od 15 w dowolnym kierunku w powietrzu lub na ziemi.
Fabularnie -za zgodą graczy, bez ograniczeń.
Misje/eventy - 2 posty przerwy po każdym użyciu, również wliczając to w kichnięcia.


Umiejętności:

Uliczny osiłek -  jak każde, a na pewno większość dzieci Morii, nauczyła się walczyć. Jednak nie mieczem, czy bronią palną, tylko wręcz. Wie dokładnie gdzie ma uderzyć by dobrze zabolało, nie korzystając z wielkiej siły, której zresztą nie miała (przecież nie ma 190cm wzrostu i nie waży 200kg). Dokładnie wie jak złapać przeciwnika by go wywrócić, jak pokonać większego i silniejszego od siebie. Szczególnie, że jej wzrost nie sięga nawet średniej, przez co wiele osób nie docenia jej możliwości. Ciężko przecież złapać coś tak małego.

Złodziejka zapalniczek - kiedy człowieka otaczają złodzieje i oszuści nabiera się pewnych złych zwyczajów. 15 potrafi okraść człowieka szybciej niż ktokolwiek zauważy. Nawet strzelania z broni palnej tak dobrze nie opanowała jak kradzieży. Najbardziej lubi kraść portfele lub ze sklepów. Jednak lepiej nie  wybrzydzać i ograniczać się do jednego.


Szachista - 15 posiada zadziwiający refleks. Jest wstanie dobrze i szybko ocenić sytuację w jakiej się znajduje, oraz możliwe rozwiązania oraz konsekwencje sytuacji. Dzięki takiej umiejętności potrafi po pozycji, czy ruchach przeciwnika przewidzieć jego ruchy i zareagować na nie odpowiednio szybko. Również w rozmowie może przewidzieć ewentualną odpowiedź towarzysza lub z mimiki jego twarzy odczytać jego emocje bądź intencje.


Charakter:
15 jest nieco zwichrowana w swoim zachowaniu...
Jakby lepiej to ująć jest po prostu zdrowo stuknięta, albo ma porządne zachwianie osobowości. Jednak nic nie bierze się znikąd. Dziewczyna ma wiele twarzy, ale nie pokazuje ich niepotrzebnie. Dla obcych stara się sprawiać pozory zwykłej nastolatki. Na ulicy udaje słodką i niewinną młodą dziewczynę, która jeszcze niewiele wie o świecie. Dzięki takiej taktyce u większości ludzi budzi sympatię i pewną dozę zaufania. Przez takie ukrywanie się, często kłamie, co przychodzi jej z łatwością. Kto wie, może to z powodu, że jest Upiorną Arystokratką, albo raczej nią była, przecież istnieje powiedzenie “krew nie woda”.
Jeśli ktoś jest jej wrogiem to zachowuje się inaczej. Każdy pewnie zna taką postać, która w chwilę potrafi zmienić się nie do poznania. Tak tu jest u 15. Jej jasną twarz przysłania cień nienawiści zmieszanej z obrzydzeniem. Nos się marszczy, usta wykrzywiają w nieprzyjemnym grymasie a oczy pozostają dalej obojętne i zimne. Nauczyła się, że dla wrogów nie powinna mieć litości i tak właśnie jest. Jednak to kolejna z jej masek.
Tak naprawdę jedyne czego nienawidzi to nudy. Zawsze musi coś robić, stagnacja staje się dla niej zabójcza i sprawia, że sama wpada na głupie pomysły, które oczywiście realizuje. Najbardziej ciekawią ją ludzie, których uzna za niezwykłych, czyli zazwyczaj takich, którzy swoim zachowaniem nie boją spojrzeć się śmierci w oczy i nie boją się jej. Wtedy na twarzy 15 maluje się uroczy uśmiech, a w oczach miga szaleństwo. Jest w stanie testować tak długo granice jej wytrzymałości, póki zwyczajowo nie umrze albo od niej ucieknie. Wtedy stanie się tylko bezwartościowym posiłkiem. Nasz karzełek nie ma uczuć. Znaczy oczywiście posiada je, jednak nie rozumie ich i nie potrafi dobrze nazwać. Czego się dziwić, kiedy przez całe życie nikt jej tego nie pokazał, nie nauczył co to miłość, przyjaźń, zazdrość, pożądanie, złość, nienawiść, dobro, zło. Definiuje je sama na podstawie tego co mówią ludzie na ulicy czy w filmach. Jest dość dobrym obserwatorem i szybko się uczy zarówno czynności jak i pojmuje wiedzę encyklopedyczną. Dużo gorzej wygląda u niej sprawa z orientacją przestrzenną, co prawda w znanym miejscu się nie zgubi, ale w nowym często nie pamięta gdzie ma skręcić. Jak użyć mapy, czy powiązać nazwę miejscowości z jej położeniem lub wyglądem. A jeszcze gorzej sprawa ma się w lesie. O zgrozo tu każde drzewo jest takie samo, nawet brzoza. A każda jodła czy świerk to choinka.


Wygląd zewnętrzny:
15 kiedyś wyglądała inaczej. Była ślicznym dzieckiem. Naprawdę istnym aniołkiem.Miała rumiane policzki, błękitne oczka i piękne blond loczki. Jednak lata i eksperymenty ją zdecydowanie zmieniły. Stała się młodą kobietą o urodzie typowej lolity. Niewinne dziecko - tak by można było opisać, jeśli widziałoby się jedynie jej zdjęcie.
Jest bowiem niewysoka. Mierzy tylko 157,5 cm, do tego, jest drobnej budowy, na pierwszy rzut oka przypomina szesnastolatkę. Nie posiada z kilometra rzucających się w oczy atutów ciała, jednak natura obdarzyła ją odpowiednimi do rozmiaru dłoni krągłościami. Tak, że nie wyglądała ani jak deska, ani jak cytata postać z kreskówek, której twarzy się nie pamięta, jednak zna się rozmiar zderzaków. To co wyróżnia ją z tłumu, to biała cera, skóra miękka, gładka i kontrastujące z nią czarne włosy sięgające parę centymetrów za talię z prostą grzywką opadającą na czoło. Można powiedzieć, że jest typem królewny śnieżki. Skóra biała jak śnieg, włosy czarne jak heban i usta czerwone jak krew. Pełne, krągłe i zbyt zmysłowe w towarzystwie drobnego, zadartego noska, malutkiej twarzyczki i wielkich, okrągłych, czerwonych oczu. Jednak to co wyróżnia ją najbardziej to długie na 20 cm czarne niczym smoła rogi, podłużne w kształcie, na których od nasady, do połowy długości ciągną się dziwne wzory przypominające runy lub inne stare i nikomu nieznane “robaczki”. Jednak te piłuje, by nie zwrócić uwagi ludzi. 15 ma wyjątkowo twarde paznokcie, wręcz szpony, które regularnie obgryza lub obcina. Ostatnią demoniczną rzeczą, którą ukrywa pod specjalną protezą jest jej uzębienie niczym u lwa lub innego drapieżcy. Oprócz zwykłych trójek, które są kłami zarówno dwójki jak i czwórki, piątki są ostro zakończone i dłuższe od innych zębów. Tak jakby były lepiej przystosowane do rozrywania ofiary.
Jedyną specyficzną rzeczą, o której ludzie nie wiedzą, jest 15 wytatuowana na karku nad linią włosów gotycką czcionką.


Historia:
Każda długa opowieść ma w sobie jakiś romans i wzruszającą, smutną sytuację, która przybliży nam bohatera opowieści i wzbudzi do niego sympatię.
Policz do 15 75F97D3836DCCC618C59EE972F6CFCF3EE4EA763
15
15

Godność : Alice Murphy
Wiek : 19 lat
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Zabawę, dobrą muzykę, imprezę, więcej narkotyków ... co?
Nie lubi : Głupich, nudnych ludzi.
Wzrost / Waga : 158/49
Aktualny ubiór : .
Pod ręką : Klucze od domu, telefon, portfel, słuchawki, zapalniczka zippo.
Broń : Pistolet, magazynek, kastet
Zawód : Barman, cukiernik
Stan cywilny : Wolna
Stan zdrowia : Żyje ... jeszcze.

Liczba postów : 9
Dołączył : 18/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Gawain on Sro Mar 13, 2019 1:33 pm

00110001 00110101
AKCEPT

_________________
Policz do 15 GqoufxaPolicz do 15 OD2UQagPolicz do 15 GwEGJEq
Gawain
Gawain
SCR

Godność : Gawain Keer
Wiek : Wygląda na około 30 lat.
Rasa : Cień
Lubi : Śliwkową nalewkę, fiolet
Nie lubi : Gotować, ślimaków, niespodzianek
Wzrost / Waga : 183 cm / 76 kg
Aktualny ubiór : https://i.imgur.com/xewvmNm.jpg + Blaszka + medalion z puklem włosów Yako: https://i.imgur.com/xOQrcNC.jpg // Event: szary płaszcz, czarny golf, spodnie khaki ze zwężanymi nogawkami, skórzane, czarne trapery, przeciwsłoneczne lenonki
Znaki szczególne : Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki, cienka blizna na brodzie od lewego kącika ust
Pod ręką : klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze // Event:
Broń : Nóż ceramiczny, sztylet, kusza
Zawód : Najemnik do prac wszelakich, zielarz
Stan cywilny : Zajęty
Bestie : Furor (Furbo), Kapeluterek
Stan zdrowia : Zszargane nerwy

Specjalne : Administrator, Strażnik toku fabuły
Liczba postów : 75
Dołączył : 23/07/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach