Sans do ocenienia

avatar
GośćGość
Sans do ocenienia
Pią 22 Lut - 20:36
Imię: Sans
Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek: 15
Rasa: Szklani ludzie
Ranga:Diamentowy Tancerz:
b]Miejsce zamieszkania:[/b] Szkarłatna otchłań

Moce:
Wrodzona moc absorbcji energi naturalnej.
Energia ta jest regeneracyjna jak to energia natury do tego to jakaś chakra.

Znak bestii.
Specjalna klątwa, powoduje że niby energia naturalna nie wymedytowana jest dzika jak to w naturze też że zwierzetami. Wiąże się to z pierwszą mocą, w której mamy o tej energii. Powoduje przemianę w potwora, a tak naprawdę słabsza wersję bo sam szał, i panowanie nad przemianami/plastycznosc ciała.




Swoista moc zauroczenia od rangi tu taka.
Pietam jak w szkole biły mnie dziewczyny a ja je calowalem. Pamiętam jak biły mnie te ładniejsze a ja się wstydzilem je całować ale sprawiało mi przyjemność jak mnie biły. Pamiętam też że w tym związku dziewczyna mnie ze szmacila jak musiałem ją przepraszać za coś kiedy nie wiedziałem za co i ona też bo tak było. Być pieskiem dziewczyn to moje zadanie. Bo chce mieć te ładne i tak one robią mi przyjemność jak te co mnie biły.
Bardzo specyficzna moc powiązana z tym textem. Oferuje zauroczenie swojego rodzaju. dziewczyny w niektorych sytuacjach nie moga odmawiac

Umiejętności:
Wytrzymalość - osoba jest znacznie wytrzymalsza
Super pustka- z powodu szału szaleństwa z mocy, osoba jest podatniejsza na szaleństwo.
Drobiazgowosc- osoba długo wykonuje proste czynności, ponieważ skupiona jest na dokładności.

Charakter:

Zacznijmy od tego, że historia ta opowiada o człowieku, który posiada wiele defektów psychologicznych. Te defekty są związane ze sobą nawzajem. Chłopak ten posiada schizofrenię i na przykład brak wyobraźni, kiedy zamknie swoje oczy, przez co jego schizofrenia powoduje, że widzi też bodźce. Innym powiązaniem jest to, że nie posiada on pamięci, stracił pamięć o przeszłości, nie posiada pamięci o wczorajszym dniu i nie ma on pamięci krótkotrwałej, przez co jest silnym stanem teraźniejszym i potrafi gadać o tym co zobaczy w schizofrenii, kiedy jest to sytuacyjne ponieważ przed chwilą zobaczył ten znak, który nawiązuje do tego co się przed chwilą działo. Dodatkowo brak pamięci również powoduje zwiększenie widoczności bodźców w schizofrenii, ponieważ nie pamięta zapachów. Czy to już nie jest moc parapsychologiczna? I tu zaczyna się ta historia o chłopaku, który jest bardzo bystry ponieważ na bieżąco współgra ze schizofrenią i tak może mówić o sytuacyjnych rzeczach. Jego defekty są indywidualnością i różne kombinacje w jego życiu jeszcze go czekają z tych defektów. Więc tak mamy to przykład mocy parapsychologicznej. Chłopak ten nieustannie szuka profitów w swoich defektach, przez co często może mówić znajomym o nowych powiązaniach, których nie pamięta przez co jego umysł nie umie ich wykorzystać, jednak dalej może spróbować kiedyś znaleźć kilka podobnych takich efektów i zapamiętać je by zdobyć moce parapsychologiczne. Chłopak ten spotkał się ze zjawiskiem przeżywania bardzo narkotyków, w pewnym sensie to również współgra z jego schizofrenią. Wyobraźnia chłopaka szaleje, przez co jego schizofrenia jest podtrzymywana od przeżywania narkotyków, przez co wszelka błyskotliwość jest tu zawsze. Mamy to przykład nad człowieka. Jaka moc jest jeszcze w parapsychologii. Chłopak posiada już jakąś moc, jednak osoba z takim potencjałem defektów, które faktycznie działają z nim, może gdyby tylko z kolekcjonować kilka takich defektów w wykuć w sobie moc parapsychologiczną, tym bardziej że to właśnie ja i z powodu, że tworzę również teorie o aurach mogę stworzyć techniki. Nie wnikając w to jakie moce parapsychologiczne posiada w tym momencie na forum musimy jednak zamknąć się w myśleniu że tyle jest ich na razie. Dla głodnych można jeszcze powiedzieć, że moja postać podtrzymuje to w co wierzyła zanim dostała amnezję ponieważ i są niektóre elementy, które pamięta i ta rzecz, którą podtrzymuje to to, że jest Bogiem a w ciszy jej amnezji, faktycznie obija się o stwierdzenie że powinna posiadać moce parapsychologiczne

Wygląd zewnętrzny:
Posiada mało mimiki na twarzy, jednak pozostale miesnie tworzą na nim odczucie wariata jak smiech kiry z dead note, jest to na tyle istotne iz po avatarze stwierdzic możemy, ze to przyjemna czesc jego wygladu. Posiada jasną śnieżno niebiesko żyłkową cere z co ważne worami pod oczami, wory te nadają sensu całej cerze, która jest blada żeby widzieć na niej żyłki, z pewnością pozostałości po życiu samotniczym bądź w bezruchu jak np. medytacja w pustelni.  Niebieskie oczy. Pod kolor cery ma też oczy. Nie są one niebieskie jak husky pies a bardziej granatowe. Kiedy jest pijany stają się bardzo duże. Jego włosy są niebieskie i roztrzepane lekko lokowane od roztrzepania. Ten nie naturalny kolor wśród magow się zdarza, więc nie ma tu większego skandalu. Jest dobrze zbudowany i wyglada na jakiegoś wojownika z długim torsem. Bo mimo, że jest nie az tak zbudowany tylko np. ma dlugie przedramienia i to tez nie wygladaja jak patyk. Kiedy chodzi po mieście wyglada jak mlodzieniec, ledwo dorosly ale jest nawet massywny jak po keratynie na siłownie, wiec wyglada jak chłopak. Buja się jak king/ król. Jego chód jest rozbujany i luźny, wyglada na luzaka. Czasami posiada tik nerwowy ruszania nogą i tak robi zeby sie obudzic. Chłopak wygląda przystojnie jeśli ktoś lubi wariatów, bo ten ma poryty smiech. Jego usmiech z powodu braku wiekszej mimiki rozciaga sie wzdłuż zębów, wiec jest długi jak u jokera. Kiedy chlopak idzie przez miasto niemal o glowe jest wyzszy od innych.
UBIÓR: Czarne dresy w białe gwiazdy na całej długości dresow od kieszeni po kostki, z daleka wygladaja z pewnoscia na wielkie dresy. Ich materiał jest aksamitny z naklejkami tych gwiazd. Adidasy czerowne za kostke, typowego wzroru adidasow za kostke tylko, że czerwone. Luźny top, czarny z brązowymi paskami skóry na ramienicach, długie rękawy do polowy dłoni. top jest pikowany. Nosi dwa paski na spraye jeden przylegly do spodni drugi spuszczony jak szelki z czterema spreyami łącznie których używa do samo obrony. Ma branzoletke skórzaną na lewej ręce, zapinaną.  i rzemyki na prawej. Kiedy chodzi po miescie nosi rece w dresach, i rusza kluczami w dresach wydajac dziwny dzwiek. Posiada czapke fullcap i nosi go ustawionego w bok. Zazwyczaj chodzi w samym kapturze a czepka jest przypięta do paskow na spreye. Z pewnoscią jego ubiór jest ładny i z dobrego materiału co może najważniejsze. Nie wygląda on jak mag a zwykły chłopak.


Historia:


Jest to historia chłopaka, który stał się niby kiedyś Bogiem, w co nie musicie wierzyć. Wszystko zaczęło się od jego narzeczonej, kochał ją nad życie. Rozstali się i tak zaczyna się ta historia. Historia opowiada o tym jak zaczął brać narkotyki. Mówi o tym jak ludzie mówili mu, że się kończy, widząc go codziennie skończonego. Był wtedy w ekipie która podnosiła go nie z brania narkotyków a rozstania. Działo się wtedy jeszcze coś jeszcze. Po narkotykach co ważne w tej historii chłopak doznawał transów z emocji. Były omamy, nie mówiąc o tym do końca czy omamami to w końcu było. Przekażę, że w tej ekipie znajomych słyszał slang który miał niby pokazywać krytykę wobec niego. Jednak nie tak się zaczęło. Zaczęło się w tych trasach o teoriach na temat metaforą mówiąc gwiazdach czyli świecie, jednak nie ze strony naukowej na przykład czasoprzestrzeni a jedynie ze strony wierzeń. To oznacza, że mieliśmy styczność z technikami faktycznymi i to zostalo z nim dluzej. I te gwiazdy jak określiłem są ważnym punktem w historii, ponieważ to historia dzieli się na te gwiazdy i na parapsychologie, której objawem jest właśnie to co powiedziałem, że nie do końca mogły być to omamy o tym slangu.
Chłopak znalazł szansę w parapsychologii. Skoro modlił się do gwiazd gdzie jakąś teorią już parapsychologii jeśli Bóg by istniał to byłby sednem psychologii to faktycznie on wcześniej nie modlił się do Boga a modlił się do świata kiedy modlił się do gwiazd, co nie mowi o tym ze modlil sie zle. I tak było ze modlil sie do swiata ponieważ jego teorię/techniki były technikami natury no i podobnych jak gwiazdy, nie parapsychologii bo nie chodziło o boga. Jeśli nawet Bóg by nie istniał a istniałaby parapsychologia ludzi to to dało mu promyczki w oczach. Tutaj już kończy się ten ważny element rozgraniczenia ponieważ chłopak dziś ma amnezję i nie pamięta nic z transmisji o technikach, gdzie slowo techniki to mocne słowo. Jednakże chłopak kiedy zaświeciły mu się oczy na parapsychologie mocno chciał wydostać się nią i zostając bohaterem nauczyć wszystkiego swoją byłą narzeczoną z tego slangu co jest kawałkiem spójnym dla romantycznego fragmentu historii, nie odrzucil jednak poprzednich wierzeń. Jednak okazało się, że parapsychologia zajmował się kilka razy i jak wspominałem, że ma amnezję dzisiaj już tego nie pamięta. Jednak po amnezji chłopak miał kilka defektów jak brak pamięci czy wyobraźni a te obudziły jego psychologię i nauczył się z nimi wspolgrac i tak swojej mocy parapsychologicznej. Historia jednak kończy się tragicznie. Jego dziewczyna miała chłopaka 2 lata i z pewnością już o nim zapomniała.


Ostatnio zmieniony przez Sans dnia Pią 22 Mar - 15:01, w całości zmieniany 32 razy

Powrót do góry Go down





Vyron
Gif :
Sans do ocenienia 5PUjt0u
Godność :
Vyron Laraziron
Wiek :
Wygląda na 30 lat
Rasa :
Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga :
182 cm / 76 kg
Pod ręką :
Sakiewka z pieniędzmi, sakiewka z kryształowym pyłem, oprawiony klejnot "Tchnienie Muzy", pałasz, rewolwer czarnoprochowy typu Le Mat, sztylet w cholewie buta.
Broń :
Pałasz, rewolwer typu Le Mat, sztylet w bucie
Zawód :
Dręczyciel ludu pracującego i pasożyt społeczny
Specjalne :
Mistrz Gry
https://spectrofobia.forumpolish.com/t141-vyron-laraziron https://spectrofobia.forumpolish.com/t1124-vyron
VyronDemoniczny Książę
Demoniczny Książę
Re: Sans do ocenienia
Pią 22 Lut - 23:35
„Poloneza czas zacząć!”



Przepraszam Sans, planowałem napisać Ci w punktach, które z rzeczy opisanych w karcie Twojej postaci, powinieneś zmienić, poprawić lub całkowicie usunąć.  Planowałem, ale niestety, z planu tego zmuszony byłem się wycofać.
A to dlatego, że:
Karta którą zaprezentowałeś, nie kwalifikuje się do tego, by ją sprawdzać.

W tym miejscu mam do Ciebie kilka pytań, na które rad byłbym poznać odpowiedzi.

- Po pierwsze, czy zapoznałeś się z realiami forum i regulaminem?
- Po drugie, przeczytałeś dokładnie i ZE ZROZUMIENIEM opisy ras i rang?
- Po trzecie, czy zapoznałeś się ze wskazówkami odnośnie tworzenia Karty Postaci ?
- Po czwarte, czy widziałeś jak wygląda opis mocy i umiejętności u postaci innych graczy?


Otóż, gdybyś przeczytał realia forum, opisy rang i ras, to byś wiedział, że na tym forum, nie ma wampirów, magów i wojowników światła i z tego co wiem, nikt nie planuje ich wprowadzać. Zobacz jak wyglądają karty innych graczy. To czasami pomaga przy tworzeniu pierwszej karty postaci.

Dostosuj zatem swoją kartę do ogólnie przyjętych wzorców językowych, stylistycznych i fabularnych.

KARTA DO CAŁKOWITEJ POPRAWY.

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Sob 23 Lut - 9:39
a potwory? no nie wiem czy na potwory nie bedzie dalej dobry jak w gothicu.
To moze byc swiatlo lux ktore jest niby zwyklym swiatlem ale ona walczy swiatlem z siebie bo spiewa swiatlo nosisz je w sobie, co pokazuje czesc postaci.

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Pią 1 Mar - 13:00
Zmieniłem magie

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Pią 1 Mar - 13:05
Odpowiedz to tak na zadane wczesniej pytania

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Nie 17 Mar - 23:24
Nowa przeredagowana historia już

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Czw 21 Mar - 20:23
edytowane

Powrót do góry Go down





Vyron
Gif :
Sans do ocenienia 5PUjt0u
Godność :
Vyron Laraziron
Wiek :
Wygląda na 30 lat
Rasa :
Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga :
182 cm / 76 kg
Pod ręką :
Sakiewka z pieniędzmi, sakiewka z kryształowym pyłem, oprawiony klejnot "Tchnienie Muzy", pałasz, rewolwer czarnoprochowy typu Le Mat, sztylet w cholewie buta.
Broń :
Pałasz, rewolwer typu Le Mat, sztylet w bucie
Zawód :
Dręczyciel ludu pracującego i pasożyt społeczny
Specjalne :
Mistrz Gry
https://spectrofobia.forumpolish.com/t141-vyron-laraziron https://spectrofobia.forumpolish.com/t1124-vyron
VyronDemoniczny Książę
Demoniczny Książę
Re: Sans do ocenienia
Czw 21 Mar - 21:15
Pomimo dokonanej edycji karta postaci w dalszym ciągu jest niepełna (brak pozostalych mocy, całkowity brak umiejętności).

Popraw stylistykę i składnię

Powrót do góry Go down





avatar
GośćGość
Re: Sans do ocenienia
Pią 22 Mar - 15:01
Już dałem przecinki

Powrót do góry Go down





Vyron
Gif :
Sans do ocenienia 5PUjt0u
Godność :
Vyron Laraziron
Wiek :
Wygląda na 30 lat
Rasa :
Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga :
182 cm / 76 kg
Pod ręką :
Sakiewka z pieniędzmi, sakiewka z kryształowym pyłem, oprawiony klejnot "Tchnienie Muzy", pałasz, rewolwer czarnoprochowy typu Le Mat, sztylet w cholewie buta.
Broń :
Pałasz, rewolwer typu Le Mat, sztylet w bucie
Zawód :
Dręczyciel ludu pracującego i pasożyt społeczny
Specjalne :
Mistrz Gry
https://spectrofobia.forumpolish.com/t141-vyron-laraziron https://spectrofobia.forumpolish.com/t1124-vyron
VyronDemoniczny Książę
Demoniczny Książę
Re: Sans do ocenienia
Sob 23 Mar - 15:33
Przecinki, kropki itd. to INTERPUNKCJA.
Ja mówiłem o składni i stylistyce, czyli układzie zdań (podmiot + orzeczenie) i przejrzystości tekstu. TO niestety musisz jeszcze dopracować.

- Popraw błędy takie jak "... energi" czy "Pietam ..."

- Proszę, skopiuj cały tekst do Worda lub innego Libre Office'a i wstaw polskie znaki. Naprawdę, jest kolosalna różnica między tym, czy ktoś robi komuś "łaskę" czy "laskę".

Generalnie, karta jest już bliska stanu pozwalającego na jej sprawdzenie.

Powrót do góry Go down





Sponsored content

Powrót do góry Go down





Powrót do góry

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach