Plac z posągiem Trzech Syren

Go down

Pisanie autorstwa Soph on Sro 13 Mar 2019, 21:37


    Na uroczy, mały ryneczek umiejscowiony bezpośrednio na skraju Morza Łez składają się jedynie pochyły placyk wyłożony wydobywanym niedaleko muszlowcem (nieco podobnym do ludzkiego piaskowca, acz znacznie trwalszym i zdecydowanie bielszym, w słońcu niemal oślepiającym), fontanna-posąg na postumencie oraz wiele ławek w kształcie muszli, z których wydobywa się perły.
    To właśnie sam posąg zasługuje na kilka dodatkowych zdań, postawiono go bowiem na cześć trzech legendarnych sióstr, które ufundowały podwaliny miasteczka. Przypadkiem znalazły one złoża muszlowca, z którego wydobycia utrzymuje się po części miasteczko, a z którego zbudowany jest fundament każdego jednego domku i kamieniczki w miasteczku, jednak gdy osada zaczęła dobrze prosperować, zniknęły jak sama piana morska. Ludzie dorobili im niezwykłe pochodzenie oraz ogony i wznieśli pomnik, by nie zapomnieć o dobrodziejkach, po których pozostały tylko muszle, w których dotąd jeszcze słychać szum morza.
    Przekształcony później w fontannę ze słodką, zdatną do picia wodą, pomnik zbudowany jest z tęczowego marmuru, tego samego co ściany Tęczowej Areny. Dodając doń białą posadzkę i jasne ławki-leżanki, całość poraża w promieniach słońca, którego w tej części Morza Łez nie brakuje.
Soph
Soph
Anarchs

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Aktualny ubiór : długa, burgundowa kiecka
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Stan zdrowia : gojący się ślad po ranie postrzałowej lewego ramienia

Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 166
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach