Samotny klif

Go down

Pisanie autorstwa Soph on Czw 14 Mar 2019, 01:57


    Nie jest oczywiście jedyny, ale z pewnością nie ma żadnego innego w zasięgu wzroku. Skarpy ponad Morzem Łez ciągną się dalej po prawej i lewej, ale to tutaj las kończy się nagle prostą linią drzew, niczym na rysunku. W tym punkcie gęsty, kolorowy bór niknie nagle i niespodziewanie, a dalej rośnie jedynie trawa. Tak więc nieostrożny wędrowiec oślepiony nagle przez słońce po kilku krokach zaledwie może niechybnie zakończyć żywot.
    Sama łąka ma jakieś osiem kroków długości i kończy się pionowym urwiskiem, wypiętrzonym dwadzieścia metrów ponad powierzchnią wody. Ktoś by mógł pomyśleć: idealne miejsce do skoków z wysokości i popełniłby błąd. W dole szczerzy się rumowisko skalne, pełne głazów o ostrych krawędziach, które oszukańczo przykrywa woda sięgająca dorosłemu ledwie wpół uda.

    A jednak widok stąd zapiera dech nawet tym, którzy nie muszą oddychać. Po prawej ręce widać lagunę, a stąd jest mniej więcej wielkości placka z jagodami, zaś Ludzie, a częściej nie-nieludzie, przebywający tam są ledwie niewyraźnymi kropkami. Na brzegu niedaleko laguny wije się rozległa wstęga piaszczystych, pokrytych piaskiem i kolorowymi kamykami plaż. Po lewej las to cofa się, to zbliża do urwiska i niknie w oddali, zostawiając wąską, niebezpieczną ścieżkę wzdłuż skarpy.
Soph
Soph
Anarchs

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Aktualny ubiór : długa, burgundowa kiecka
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Stan zdrowia : gojący się ślad po ranie postrzałowej lewego ramienia

Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 166
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach