Pestka

Go down

Pisanie autorstwa Soph on Pon 13 Maj 2019, 03:33


    Co to za miasteczko, bez swej karczmy/baru/restauracji? No raczej żadne.
    Jak na Dyniowe Miasteczko, budynek z zewnątrz wygląda dość normalnie. To wielki, przysadzisty kloc, choć niektórzy doszukują się w nim czegoś więcej. (Tylko czego?) Elewacja utrzymana jest w kolorze pomarańczowym, oczywiście.
    Dopiero wnętrze pobudza wyobraźnię. Wszystko wykonane zostało w kolorze dyni i choć gdzieniegdzie wtrąca się jeszcze czerń lub zieleń dla urozmaicenia, większość wystroju utrzymana jest w ciepłej oranżowej barwie.
    Przy okrągłych oknach ustawione są okrągłe stoły. Do każdego przystawiono po cztery obite krzesła, a wyglądają na wygodne. Gdzieś tam stoi szynkwas, gdzieś kręci się kelnerka we wiedźmim kapeluszu. Między stolikami można zobaczyć kelnera w stroju clowna, który przyjmuje zamówienia. Menu, recytowane przez niego z pamięci, jest budująco proste i klimatyczne: na pierwsze danie polecają zupę dyniową, a na główne zapiekankę z dyni (dość często z innymi warzywami, uff). Na deser ciasto dyniowe, choć nie zawsze wyrośnie tak puszyste jak zachwalają właściciele. (Tu następuje konspiracyjne puszczenie perskiego oka.) Z napojów do wyboru jest sok dyniowy lub dyniowe smoothie.
    Czegóż chcieć więcej?
Soph
Soph
Anarchs

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Aktualny ubiór : długa, burgundowa kiecka
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii
Stan zdrowia : gojący się ślad po ranie postrzałowej lewego ramienia

Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 150
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach