Miejski Dom Kultury

Go down

Pisanie autorstwa Soph on Wto 14 Maj 2019, 00:19

Miejski Dom Kultury YewhXIS


    Spora, odrestaurowana kamienica w centrum miasteczka zachęca pastelową elewacją i eleganckimi gzymsami. Choć wnętrze utrzymane jest raczej w nowoczesnym stylu, kilka schodków prowadzi do ciężkich rzeźbionych drzwi, a budynek, umieszczony przy jednej z głównych ulic, strzeżony jest przez wysokie tuje wsadzone w donice. Miejski Dom Kultury składa się z parteru i 1. piętra.

    Parter to kompilacja wielu pomieszczeń o różnych przeznaczeniach, rozchodzących się od reprezentatywnego holu o błyszczącej posadzce. Tam też, z prawej strony, znajduje się recepcja oraz dosyć obszerna, obsługiwana szatnia. Po lewej ścianie pną się dębowe schody, prowadzące na piętro. Niestety, w tym starym budynku brak windy.

    Po wejściu na górę od korytarza odchodzi kilka sal, w których odbywają się zajęcia i spotkania grup - czy to młodzieżowych, czy "koła gospodyń wiejskich". Każda z nich dla uproszczenia nawigacji została nazwana od kolorów ścian, tak więc jest sala żółta, zielona czy turkusowa.
Soph
Soph
Anarchs

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Aktualny ubiór : długa, burgundowa kiecka
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii
Stan zdrowia : gojąca się rana postrzałowa lewego ramienia

Specjalne : Administrator, Mistrz Gry
Liczba postów : 110
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach