Bar "Jackpot"

Go down

Pisanie autorstwa Reinhardt on Sob 18 Maj 2019, 02:38

Bar "Jackpot" 9aOKA68WCHODZĄC DO BARU PIERWSZY RAZ DANEGO DNIA PROSZĘ PAMIĘTAĆ O WYKONANIU RZUTU KOŚCIĄ K100

Nie ma to jak po ciężkim dniu pracy wyskoczyć z kumplami na browarka, albo i pięć browarków dopełnionych flaszeczką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom personelu, na jednej ze szczytowych kondygnacji podziemnej twierdzy, otwarto bar „Jackpot”. Tu każdy, kto potrzebuje chwili relaksu z kuflem w dłoni, spotkania z przyjaciółmi i znajomymi z pracy, czy po prostu pragnie się zabawić na przykład w pijackie karaoke, może to zrobić.
Bar „Jackpot”, jako że od czasu do czasu pełni funkcje sali odpraw, oraz miejsca, w którym gromadnie oblewane są sukcesy Organizacji, ma pojemność małego hangaru. Ponad głowami pijących zawieszono modele silników odrzutowych, rakiet, samolotów i innych zdobyczy techniki. Wszystkie duże siedziska i stoliki przytwierdzone są do podłoża. W barze ciągle gra muzyka. Gównie są to utwory z lat ’60 (późnych), ’70, ’80 i wczesnych ’90, ale zdarzają się też nowe i nowsze kawałki. Zwłaszcza że w Świecie Ludzi „winyle” jakiś czas temu wróciły do łask.
Dodatkową atrakcją baru jest to, że każdy, kto do niego wchodzi pierwszy raz danego dnia, rzuca kostką. Wynik jest odnotowywany w Wielkim Spisie, a jeśli na kostce K100 wypadnie liczba oczek zapisana przez barmana na wielkiej tablicy, wówczas gość ów, pije CAŁKOWICIE ZA DARMO dopóty, dopóki jest w stanie utrzymać się na nogach. Ta nietypowa promocja sprawia, że bar prawie nigdy nie jest pusty.

UWAGA!
Obsługa uprawniona jest do weryfikacji, czy pracownik w czasie pobytu w barze, nie powinien być na swoim stanowisku pracy.
Reinhardt
Reinhardt

Godność : Reinhardt Garlindt / aktualnie: Colin Bradley / Andres Veltigar
Wiek : 455 lat
Rasa : Doppelganger
Lubi : Bazowo: Spokój, ciszę, badania naukowe, muzykę, sztukę przedstawiającą / Jako postać: Zmienne
Nie lubi : Bazowo: Lustrzan, głupoty, nieposłuszeństwa / Jako postać: Zmienne
Wzrost / Waga : Dane w podpisie postaci.
Aktualny ubiór : Reinhardt: Czarne spodnie mundurowe, czarna koszula, czarna marynarka "mundurowa", czarne oficerki, czarny krawat, czarna materiałowa maska osłaniająca twarz.

Colin: musztardowo-żółta bluza z kapturem. Pod bluzą czarny podkoszulek z długim rękawem. Jasne, szarozielone spodniach i szare adidasach.

Andres: biała koszula z mankietami na spinki z oprawionymi hematytami, szaro-zielonkawy krawat, szara kamizela garniturowa, ciemne garniturowe spodnie i wypastowane, garniturowe buty.
Pod ręką : Portfel z pieniędzmi i dokumentami, klucze do mieszkania, gitara / Portfel z pieniędzmi i dokumentami, kopia dyplomu ukończenia studiów (magna cum laude), zegarek z dewizką, Derringer kal .45
Zawód : Zarządca MORII / Aktualny: Student (bezrobotny) / Lekarz internista
Broń : BRAK
Stan cywilny : Wolny
Liczba postów : 39
Dołączył : 12/05/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach