IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
Oceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać EmptyOceń postać Empty

Oceń postać

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Bane
Godność : Bane Blackburn
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Siebie samego. I alkohol. Zwłaszcza razem.
Wzrost / Waga : 190/80
Znaki szczególne : Przystojność. Białe włosy, szara skóra, dziwne oczy. Blizny na oku i na szyi.
Aktualny ubiór : Biała koszula, szary garnitur, skórzane buty.
Pod ręką : Piersiówka, klucze do Kliniki, pieniądze.
Zawód : Chirurg w Klinice (Kraina Luster)
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Bane

PisanieTemat: Oceń postać   Oceń postać Empty20/6/2019, 20:45
Z niektórymi trochę się już znamy, ale liczy się opinia każdego!
O co chodzi?
Oceń w kilku punktach postać poprzednika!

Kod:

[b]Nick:[/b]
[b]Postać:[/b]
[b]Posty:[/b]
[b]Avatar:[/b]
[b]Podpis:[/b]

That didn't happen.
And if it did, it wasn't that bad.
And if it was, that's not a big deal.
And if it is, that's not my fault.
And if it was, I didn't mean it.
And if I did...
You deserved it.

#66cc33

Powrót do góry Go down
Mavet
Wzrost / Waga : 181cm 144kg
Pod ręką : Stalowa linka, pieniądze
Mavet

PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty25/6/2019, 23:25
Nick: Trochę sztampowy moim zdaniem, ale może to przez kontakt z MMO gdzie mnóstwo było w podobnych klimatach. Pasuje do faktu, że jest trujący.
Postać: Koncept może nie jakoś wybitnie oryginalny (poza trującą cześcią), ale wykonanie rewelacyjne.
Posty: Zazwyczaj dość długie, rozbudowane. Przyjemnie się czyta. Jednak nie ma też takich długich fragmentów "niczego" co jak dla mnie na plus.
Avatar: Który? Za często się zmieniają by mi się chciało tu rozwodzić. Czasem lepsze czasem gorsze, ale trzymają poziom.
Podpis: Taki se. W sumie dopiero teraz mi się przyjrzałem, bo wcześniej raczej się skupiałem na tym co powyżej.
Powrót do góry Go down
Rosiczka
Godność : Vogelweder
Rasa : Senna Zjawa
Wzrost / Waga : 176/65
Znaki szczególne : Tęczówka i źrenica w tym samym cyjanowym kolorze
Aktualny ubiór : Goło i wesoło
Pod ręką : glock, dwa sztylety, buteleczka z chloroformem, sakiewka z pieniędzmi
Zawód : Najemnik
Broń : dwie maczety, Glock-17
Specjalne : Mistrz Gry (na okresie próbnym), Moderator (okres próbny)
Rosiczka
Czarne Karty
PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty11/7/2019, 10:37
Nick: Za dużo do powiedzenia nie mam, całkiem spoko jest, ale kojarzy mi się tylko z tą firmą produkującą palety

Postać: That's not in my type. Trochę ciężko jest mi sobie wyobrazić z nim fabułę, bo przez jego całokształt opcje są trochę ograniczone. Ale dobrze ją prowadzisz.

Posty: Bez zbędnego pitu pitu, czyta się je dość przyjemnie.

Avatar: Mhroczno, ponuro i tyle. Takie 3+ jeśli o mnie chodzi.

Podpis: Brak, więc nie ma czego oceniać.

Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii, tatuaż-mandala pod piersiami
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Soph
Anarchs/Pajęczyna
PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty21/8/2019, 01:29
Nick: Uprzednie "Rosemary" było bardziej klimatyczne, choć nie mogę powiedzieć, że Rosiczka nie ma w sobie uroku, bo zachowanie, uroda i strategia tego kwiatka ogromnie pasują do postaci Rosie (gdy już się przebijemy przez fakt, że Rosiczka to nie głupiutkie zdrobnienie od Rosemary).

Postać: Och, ach, ech - to wszyscy wiemy :3 Co mi nie pasuje, a może mnie gryzie, to że w tym pozornym braku schematyczności Rosie jednak okazuje się typową Mary Sue: najemniczka bez ani jednej blizny na ciele; seksowna, ponętna blondynka, która okazuje się piekielnie inteligentna; nieustraszona istota bez pojedynczego lęku czy słabości. (Nie liczymy cech charakteru, na których można zagrać.) Może to tutaj warto tchnąć w Rosie nieco autentyczności, by pokazać, że jest żywa, a nie tylko ożywiona.

Posty: Przyjemne i zrozumiałe; nie wyróżniają się w moich oczach ani wyjątkowo na plus, ani na minus - choć brak w nich rażących błędów czy dodatkowych przecinków w nieoczekiwanych miejscach.

Avatar: Zawsze są zjawiskowe, nie przeszkadza mi wcale fakt, że nie mają na sobie tekstu czy wielu rastrów; arty dobierane dla Rosie zawsze są przyciągające oko.

Podpis: A ten to mi się nie podoba, chyba jest jako kontrast dla ładnych avatarów xD Ogólnie motyw z Pączusiem spoko, tylko ten napis na sygnaturze jest okropnie niewyraźny, pomimo próby dorobienia tła.

You tear me down and then pick me up
You take it all and still it's not enough
You try to tell me you can heal me
But I'm still bleeding
And you will be the death of me

Powrót do góry Go down
Ivor Tyree
Godność : Sir Ivor Tyree
Rasa : Cień
Lubi : Przepych
Nie lubi : Pospólstwa
Wzrost / Waga : 197cm/85kg
Znaki szczególne : Brak skóry na całej twarzy i głowie.
Aktualny ubiór : Czarny długi zdobiony srebrem płaszcz, długie czarne skórzane rękawice, wysokie ciężkie skórzane buty, czarne eleganckie spodnie, srebrna maska.
Pod ręką : Srebrny dzwoneczek zawieszony na szyi, sakwa z pieniędzmi.
Broń : Krwawa Jaskółka (Katana), Czarny zdobiony Remington 1858
Stan cywilny : Kawaler
Specjalne : Mistrz Gry (na okresie próbnym), Moderator (okres próbny)
Ivor Tyree
Czarne Karty
PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty30/9/2019, 11:19
Nick: Cóż mogę powiedzieć, bardzo miły, miękki. Przyjemny dla języka oraz uszu, mocne 10/10
Postać:Bardzo fajnie skonstruowana postać, która kryje w sobie ogromne ilości rzeczy nieprzeznaczonych dla ogółu. Fascynuje mnie jak budowana jest i co z nią będzie dalej. Zwłaszcza jak upoluje ją ktoś, kto chciałby wyciągnąć z niej wszystko co najgorsze.
Posty: Pisane poprawnie, czytelnie i bez zbędnych zawiłości. Przyjemna lektura.
Avatar: Przyjemne pastelowe kolory, dobre wykorzystanie kształtu obrazu (rzadko podobają mi się niestandardowe kształty) Bardzo podoba mi się to co jest zrobione z napisami, fakt, że mają jakby swoje echo - bardzo fajna sprawa.
Podpis: Red, jeden z moich ulubionych utworów zaraz po Pieces, więc nie ma dużo gadać, bliski perfekcji.
Powrót do góry Go down
Thorn
Godność : Aeron Vaele
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 182/100 (same rogi trochę ważą).
Znaki szczególne : Opalizujące granatem, duże, zakrzywione rogi. Tęczowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarny zestaw: koszula, marynarka, spodnie i skórzane buty.
Pod ręką : Broń, zegarek kieszonkowy, sakiewka z pieniędzmi, mały notesik i długopis.
Broń : Rapier.
Thorn

PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty2/10/2019, 23:10
Nick: Bardzo klimatyczny, wpadający w ucho. Nic dodać, nic ująć.
Postać: Dobrze przemyślana, ciekawie budowana. Bardzo podoba mi się skonstruowanie postaci wokół tematu dumy. Z uśmiechem czytam posty i obserwuję rozwój postaci, ciekaw co będzie dalej. Tak trzymać!
Posty: Ciekawe. Zawierają wszystko, co potrzebne, bez zbędnych dłużyzn.
Avatar: Poprawny, chociaż według mnie przydałaby mu się nawet lekka obróbka.
Podpis: Bardzo, bardzo mi się podoba. Zarówno kolorystyka jak i dobranie czcionki napisu do całości. Efekt rozmazanej plamy jest naprawdę mega.
Powrót do góry Go down
Drossel
Godność : Lady Ophelia Rosemary von Avgrunnen
Rasa : Upiorna Arystokracja
Lubi : Władzę, pieniądze i alchemię.
Nie lubi : Gdy ktoś odmawia jej powyższych.
Wzrost / Waga : 166 | 51
Znaki szczególne : Długie srebrne włosy, zapach jaśminu lub białego bzu oraz białe szaty.
Aktualny ubiór : Białe szaty.
Pod ręką : Rapier z posrebrzaną rękojeścią
Zawód : Intrygantka.
Stan cywilny : Wdowa
Drossel

PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty3/10/2019, 07:43
Nick: Bardzo... ciernisty. Podoba mi się, bo daje już swego rodzaju podpowiedź co do tego jaką osobą jest Thorn.
Postać: Widać, że jest dopracowana i prowadzona zgodnie z KP; to znaczy, że Arystokrata mający ponad pięć wieków zachowuje się jak na tak starą istotę przystało, z odpowiednią dozą powagi i właściwym doborem słów. A poza tym mam słabość do takich, hihi.
Posty: Bardzo przyjemne, duży zasób słownictwa i poprawne gramatycznie, a do tego pisane tak lekko, że samą przyjemnością jest czytanie.
Avatar: Art jest śliczny i obróbka też mi się podoba, poza głównym napisem (jakoś tak czcionka mi nie podchodzi), ale ogólnie to w mojej ocenie 9,5/10.
Podpis: No właśnie, gdzie podpis?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Oceń postać   Oceń postać Empty
Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1