IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share
Wydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe EmptyWydarzenie Halloweenowe Empty
 

 Wydarzenie Halloweenowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty8/10/2019, 22:51
Wydarzenie Halloweenowe 4633dab25f043684e453e8cf5c34059d

Wydarzenie Halloweenowe


{przerwaUwaga! Kochani Gracze! Ogłaszamy, że z okazji nadchodzącego Halloween i trwającej właśnie Koszmarnej Inwazji ogłaszamy specjalne zasady, wyzwania, konkursy i wydarzenia powiązane z obiema okazjami!przerwa}


1. Upiorna Matematyka


 • Jeżeli uda wam się pokonać koszmar pomiędzy dziesiątym a trzydziestym pierwszym października dostaniecie dwa razy więcej Esencji Koszmaru niż zazwyczaj.
 • Umieszczone w tym temacie Wyzwania halloweenowe są warte zawsze 13 punktów niezależnie od ich trudności!2. Potwory wśród nas

Każda osoba, która zmieni swój avatar, tak by możliwe było uznanie, że ten przedstawia ich postać w halloweenowym przebraniu dostanie nagrodę dostępną tylko podczas trwania tego wydarzenia i niemożliwą do zdobycia w inny sposób! Zmianę avatara należy zgłosić w tym temacie i nie zmieniać go do czasu przyznania nagrody.

Nagroda:
 


3. Specjalne Wyzwania Halloweenowe
Uwaga! Lista będzie się zmieniać! Prosimy sprawdzać regularnie~

 • Strach ma wielkie oczy - Narysuj przerażające oko, który wzbudzi grozę wśród innych użytkowników.

 • Potwór spod łózka - Ukryj się na fabule pod czyimś łóżkiem, w szafie lub innym miejscu, gdzie zwykły czyhać potwory i spróbuj kogoś przestraszyć.

 • Cukierki, psikus lub wyzwanko - Zaproponuj wyzwanie halloweenowe, jeżeli zostanie wykorzystane dostaniesz podwójną liczbę punktów!

 • To tylko zły sen - napisz z MG lub innym graczem (bądź graczami) sen w Krainie Snów, który będzie koszmarem inspirowanym horrorami (przynajmniej 6 postów, żeby zadanie zostało zaliczone).
  Uwaga! Sen można pisać z każdym graczem, nie tylko z Senną Zjawą lub Cieniem. Każdy kto chce wykonać to wyzwanie dostaje bonusową fabułę na ten sen.

 • Straszyeta - napisz upiorny wiersz halloweenowy.

 • Halloweenowy Konkurs Kulinarny (Wyzwanie autorstwa Seamair)
  Opis wyzwania:
   

 • Dyniogłowy - Niech Twoja postać założy na fabule na głowę dynię (a przynajmniej coś, co wygląda jak ona).

 • Dyniobraz - Narysuj dynię, która będzie inspirowana jedną z postaci ze Spectro.

 • Złap nietoperza! - Na Discord Spectro zostanie wrzucony obrazek nietoperza. Umieść pod nim dowolną reakcję.

 • Co nas dawniej straszyło? - Napisz opowiadanie z pradawnych czasów opisujące jakieś monstrum, dziw lub zgrozę czającą się gdzieś w Krainie Luster, Szkarłatnej Otchłani i Świecie Ludzi. Opowiadania, które zostaną umieszczone w Lustrzanych historiach zostaną nagrodzone dodatkowo Esencją Koszmaru.

 • Seryjny morderca - Przeprowadź Zapomniany Sen, w którym przynajmniej jeden gracz będzie seryjnym mordercą z koszmaru, a drugi jego ofiarą. Fabuła musi zakończyć się zgonem jednego lub drugiego.

 • Tajemne podszepty - Wyślij do Tyka prywatnie obrazek lub zdjęcie przedstawiające dynię, szkielet lub stracha na wróble. Pierwsze pięć osób otrzyma punkty.

 • Chowaniec - Wymyśl magiczne zwierze, które stanie się jedną z nagród w Halloweenowym sklepiku. (Wyzwanie autorstwa Seamair)
  Opis wyzwania:
   

 • Z nim to bym nie chciał utknąć w windzie - Napisz, która postać na spectro jest Twoim zdaniem najstraszniejsza i krótko uzasadnij swój wybór.

 • Straszna muzyka - Wrzuć w tym temacie piosenkę, która kojarzy Ci się z halooween.

 • Strach ukryty pośród nas (Wydarzenie autorstwa Thorna) - zrób zdjęcie przedstawiające coś, co w danym momencie jest nieco niepokojące lub zupełnie straszliwe. Krajobraz? Przedmiot na który pada cień? A może zwierzak domowy, który akurat zrobił wyjątkowo upiorną minę?
  Aby jednak uchronić się od kradzieży zdjęć z internetu, niech na każdym będzie widoczna dłoń gracza wskazująca na straszny obraz (to nie trudne). Przeróbki z photoshopa i innych programów graficznych - niedozwolone.

 • Upiorna korespondencja część 1 - Ozdób temat swojej postaci w kontaktach z okazji halloween! Jeśli go nie masz, to najpierw koniecznie go załóż. O wykonaniu zadania poinformuj w tym temacie.


 • 4. Noc koszmarów

  W czasie trwania wydarzenia Administracja będzie organizować wspólne spędzanie czasu, na przykład przy wspólnej grze lub oglądaniu filmu. Weź udział w takim wydarzeniu by otrzymać unikatową nagrodę.

  Nagroda:
   


  5. Śledź uważnie ten temat

  To nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy na Halloween! Nie można jednak zbyt wcześnie odsłonić wszystkich kart. Dlatego śledź uważnie ten temat, by nie przegapić okazji na zdobycie wyjątkowych nagród organizowanych przez nie tylko przez Administrację, czy Mistrzów Gry, lecz przez wszystkich!

  Każdy kto wymyśli ciekawy sposób na świętowanie Halloween, który zostanie przez nas wykorzystany, otrzyma unikatową nagrodę!

  Nagroda:
   


  6. Cień Ur'nathum

  Wydarzenia na wyspie Ur'nathum wpływają na wszystkie trzy światy. Przebudzenie mieszkańców sennej wioski rybackiej sprawiło, że w Trzech Światach zaczęły pojawiać się Esencje Koszmaru.

  Z początkiem każdego dnia (około północy) będziemy losowali jednego Gracza. Koniecznie śledźcie ten temat! Jeżeli owy Gracz napisze w tym temacie wskazane przez nas hasło dnia, otrzyma nagrodę w postaci jednej Esencji Koszmaru!
  Hasło dnia: ukryte w poście, który został napisany nie dawniej niż w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Szukajcie uważnie! Hasło będzie wyraźnie oznaczone i umieszczone pod treścią posta.


  7. Cyrograf, cyrografik dla każdego!

  Od 15 października do 15 listopada będziecie mieć niepowtarzalną możliwość wymiany Przedmiotami Niezwykłymi, Bestiami oraz eliksirami!
  Wymiana musi odbyć się fabularnie na terenie Dyniowego Miasteczka. Możliwa jest tylko pomiędzy postaciami, aczkolwiek od 15 października do 31 listopada istnieje także możliwość sprzedania posiadanych Przedmiotów lub Bestii w zamian za Esencje Koszmaru, z tym że otrzymacie zawsze o jedną mniej Esencję niż musielibyście wydać (z wyjątkiem tych nagród, które kosztują tylko jedną Esencję).
  Każda transakcja musi zostać zgłoszona w tym temacie.

  Uwaga! Zgodnie z Arcyksiążęcym Dekretem o Ochronie Stron Transakcji Handlu Magicznego dozwolona jest wymiana, jednak nie można komuś oddać przedmiotu nie otrzymując niczego w zamian. W takim wypadku musicie liczyć się z odwiedzinami Miłych Panów z Różą i anulowaniu dokonanej transakcji oraz klątwy lichwiarza, a uwierzcie mi, że nie chcecie jej mieć.


  8. Mini event "Cukierek albo Psikus"
  Wydarzenie wymyślone i prowadzone przez Bane

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd wzięło się powiedzenie "Trick or Treat (pl. Cukierek albo Psikus)"? Nie? Nic straconego, bo dokładnie od 15 października do końca miesiąca, jeśli masz chęć, będziesz miał okazję przekonać się na własne oczy czym jest naprawdę!
  Weź udział w wydarzeniu, rzuć kością i w zależności od rzutu, napotkaj na swej drodze jedno z Halloweenowych Bliźniąt - Cukierka lub Psikusa!

  Czekają cię niezapomniane przygody, w zależności od tego jaką ścieżkę wybierze Ci los.
  No dalej! Chwyć za kość i spędź czas z sympatycznymi dziećmi. Ale pamiętaj - nic nie jest takie, jakie na pierwszy rzut oka się wydaje~
  Rzut kością k6:
  1-3 Cukierek
  4-6 Psikus
  Nagroda: Niespodzianka!


  9. Kostur Yh'naary

  Pradawny artefakt, stworzony podobno przez pierwotny Kult Snu i podzielony na dwie części przez Królową Cieni, miał mieć moc łamania zasad rządzących rzeczywistością - mówiło się o nim, że jest zdolny uczynić najsilniejszego ledwie pyłem, a słabeusza napełnić mocą. Dziś nikt nie zna przerażającej czarnej magii, która stała za tym potężnym artefaktem, lecz nawet w rękach niewtajemniczonego kostur jest niezwykle potężny.
  Yhnerum vertyth:
   

  Wykonany z magicznego metalu pochodzącego z wysp księżycowych trzon kostura Yh'naary został odnaleziony przez członków Stowarzyszenia Czarnej Róży. Odebrany kultystom przedmiot nie był kompletny, lecz pomimo to dało się wyczuć potężną moc, która była niegdyś z nią związana. Trzon jest niezbędny by móc prawidłowo używać niestabilnego rdzenia - Oka Yh'naary, który umieszczony poza nim nie podlegałby niczyjej kontroli.
  Trzon jest obecnie własnością Palmiry Rosarium, członkini Stowarzyszenia Czarnej Róży.
  Źródło:
   

  Nieodnaleziony nigdy, migdałowaty rdzeń o onyksowej barwie nazywany jest Okiem Yh'naary i miał podobno pochodzić od potężnego Władcy Snów Yh'naara. Stanowił najcenniejszy i niezwykle groźny Artefakt pierwotnego Kultu Snów, którego moc nie mogła być ujarzmiona bez specjalnego stabilizatora, a tym okazał się być wydobywany przed tysiącami lat, na Wyspach Księżycowych, magiczny metal.
  Obecnie zaginiony
  Źródło:
   


Ostatnio zmieniony przez Tyk dnia 19/10/2019, 19:25, w całości zmieniany 24 razy
Powrót do góry Go down
Gwyn
Godność : Gwyneth Creed
Wiek : 16 lat
Rasa : Człek
Wzrost / Waga : 160 cm|50 kg
Znaki szczególne : albinizm, blizny na lewej dłoni i na klatce piersiowej
Aktualny ubiór : Sukienka, porządne buty pod kolano, na gorsze dni pelerynka
Pod ręką : smartfon, portfel, okulary, figurka ćmy
Zawód : swoich rodziców
Stan cywilny : panna
Gwyn

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty8/10/2019, 23:19
2. Potwory są wśród nas - zgłaszam zmianę awatara!
Powrót do góry Go down
Bane
Godność : Bane Blackburn
Wiek : 38
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Siebie samego. I alkohol. Zwłaszcza razem.
Wzrost / Waga : 190/80
Znaki szczególne : Przystojność. Białe włosy, szara skóra, dziwne oczy. Blizny na oku i na szyi.
Aktualny ubiór : Biała koszula, szary garnitur, skórzane buty.
Pod ręką : Piersiówka, klucze do Kliniki, pieniądze.
Zawód : Chirurg w Klinice (Kraina Luster)
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Bane

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 00:12
2. Potwory są wśród nas - Avatar zmieniony! Grrrrr

_________________
Wydarzenie Halloweenowe 8OCzEY9

That didn't happen.
And if it did, it wasn't that bad.
And if it was, that's not a big deal.
And if it is, that's not my fault.
And if it was, I didn't mean it.
And if I did...
You deserved it.

#66cc33Powrót do góry Go down
Palmira
Godność : Palmira Adelaide Rosarium
Wiek : 24
Rasa : Upiorni
Lubi : muzykę, ogniska
Nie lubi : obowiązków, swoich rodziców
Wzrost / Waga : 174/65
Aktualny ubiór : mundur SCR
Pod ręką : shamisen, flet, Silny Niezależny Kociołek, Kostur Agm
Zawód : Ciernista Wiedźma
Stan cywilny : panna
Palmira
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 03:23
2. Potwory wśród nas
Zgłaszam swój halloweenowy avatar.
Tu link do starego, cobym go nie zgubiła.

3.1 Strach ma wielkie oczy
Oćko

Nietoperek:
14/10 | 15/10


Ostatnio zmieniony przez Palmira dnia 15/10/2019, 03:53, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 09:57
1. 15
2. Bane
3. Cosiek
4. Drossel
5. Fatum
6. Frank
7. Gawain
8. Gwyn
9. Itward
10. Ivor
11. Jay
12. Lian
13. Lynnette
14. Mefisto
15. Nathan
16. Otome
17. Palmira
18. Poe
19. Reinhardt
20. Seamair
21. Streicher
22. Thorn
23. Tulka
24. Tyk
25. Yako


Wynik: 4

(Forum nie pozwala mi losować 25 :()
Powrót do góry Go down
Lynnette
Godność : Lynette Priscilla Östergård
Wiek : 17 lat
Rasa : Człowiek
Lubi : Czekoladę. (i Tyka)
Nie lubi : Warzyw. (i Tyka)
Wzrost / Waga : 150 | 44
Znaki szczególne : Długie rude pukle, cała masa piegów.
Pod ręką :
Zawód : Służąca Tyka.
Stan cywilny : Nieletnia, nie tykać, bo inaczej Tyk cię tyknie, ale ogniem, o!
Specjalne : Mistrz Gry (na okresie próbnym)
Lynnette

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 11:29
2. Potwory są wśród nas - Lynne jest mała i schowała się w środku, a czaszkę trzyma ktoś inny, proszę zaliczyć ;w;
Powrót do góry Go down
Drossel
Godność : Lady Ophelia Rosemary von Avgrunnen
Wiek : Wygląda na naście | ponad 200
Rasa : Upiorna Arystokracja
Lubi : Władzę, pieniądze i alchemię.
Nie lubi : Gdy ktoś odmawia jej powyższych.
Wzrost / Waga : 166 | 51
Znaki szczególne : Długie srebrne włosy, zapach jaśminu lub białego bzu oraz białe szaty.
Aktualny ubiór : Białe szaty.
Pod ręką : Rapier z posrebrzaną rękojeścią
Zawód : Intrygantka.
Stan cywilny : Wdowa
Drossel

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 11:55
2. Potwory są wśród nas — avatar zmieniony, a Królowa Lodu została Królową Ciemności.

P.S. Dynia
Powrót do góry Go down
Vyron
Godność : Vyron Laraziron
Wiek : Wygląda na 30 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Lubi : Wystawne bale, turnieje, polowania, dworskie intrygi, pojedynki, bezwarunkowe posłuszeństwo, być w centrum uwagi
Nie lubi : Nieposłuszeństwa, braku szacunku, głupoty, osób niezorganizowanych, istot niższego stanu
Wzrost / Waga : 182 cm / 76 kg
Pod ręką : Sakiewka z pieniędzmi, sakiewka z kryształowym pyłem, pałasz, rewolwer czarnoprochowy typu Le Mat, sztylet w cholewie buta.
Zawód : Dręczyciel ludu pracującego i pasożyt społeczny
Broń : Pałasz, rewolwer typu Le Mat, sztylet w bucie
Stan cywilny : Wolny
Specjalne : Administrator, Mistrz Gry
Vyron

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 20:18
2. Potwory są wśród nas — zmieniłem, a jakże!
Powrót do góry Go down
Thorn
Godność : Aeron Vaele
Wiek : Ponad 500 lat / Wizualnie lekko ponad 30.
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 182/100 (same rogi trochę ważą).
Znaki szczególne : Opalizujące granatem, duże, zakrzywione rogi. Tęczowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarny zestaw: koszula, marynarka, spodnie i skórzane buty.
Pod ręką : Broń, zegarek kieszonkowy, sakiewka z pieniędzmi, mały notesik i długopis.
Broń : Rapier.
Thorn

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 21:58
2. Potwory są wśród nas — nie będę gorszy.
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 22:23
Przeklęta Maska Vin'tharnu wędruje do postaci: Gwyn, Bane Palmira, Lynnette, Drossel, Vyron, Thorn

Dodatkowo  za odgadnięcie hasła dnia Drossel otrzymuje 1 Esencje Koszmaru!

Gratuluję wszystkim.

Losowanie na 10.10.2019

1. 15
2. Akihiko
3. Alex
4. Bane
5. Cosiek
6. Fatum
7. Frank
8. Gawain
9. Gwyn
10. Itward
11. Ivor Tyree
12. Kayl
13. Lian
14. Lynnette
15. Mefisto
16. Nathan
17. Otome
18. Palmira
19. Reinhardt
20. Rosiczka
21. Seamair
22. Sybilla
23. Thorn
24. Tulka
25. Tyk
26. Ulrich
27. Vyron
28. Yako


Wynik: 9
Powrót do góry Go down
Gwyn
Godność : Gwyneth Creed
Wiek : 16 lat
Rasa : Człek
Wzrost / Waga : 160 cm|50 kg
Znaki szczególne : albinizm, blizny na lewej dłoni i na klatce piersiowej
Aktualny ubiór : Sukienka, porządne buty pod kolano, na gorsze dni pelerynka
Pod ręką : smartfon, portfel, okulary, figurka ćmy
Zawód : swoich rodziców
Stan cywilny : panna
Gwyn

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 22:53
Hasło brzmi: kostek.
Powrót do góry Go down
Rello
Wiek : Wizualnie ok. 20 lat
Wzrost / Waga : Revi 166 cm / 49 kg // Mello 182 cm / 70 kg
Pod ręką : Czarna torba na ramię a w niej: szkicownik, ołówki, długopis, portfel, telefon komórkowy, spakowany zestaw damskich ubrań. A poza tym magiczny dobytek
Rello

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 23:19
2. Potwory są wśród nas - zmieniony
Powrót do góry Go down
15
Godność : Alice Murphy
Wiek : 19 lat
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Zabawę, dobrą muzykę, imprezę, więcej narkotyków ... co?
Nie lubi : Głupich, nudnych ludzi.
Wzrost / Waga : 158/49
Aktualny ubiór : Szpitalna koszula i figi.
Pod ręką : Klucze od domu, telefon, portfel, słuchawki, zapalniczka zippo.
Zawód : Barman, cukiernik
Broń : Pistolet, magazynek, kastet
Stan cywilny : Wolna
Stan zdrowia : Przebity lewy bok na wysokości talii.
Wiodąca dłoń jest bezwładna na okres 46 postów.
15
Czarne Karty
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty9/10/2019, 23:31
2. Potwory są wśród nas - zmieniony av
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty10/10/2019, 20:26
Strach ma wielkie oczy

http://sketchtoy.com/69038396 Proszę!
Powrót do góry Go down
Drossel
Godność : Lady Ophelia Rosemary von Avgrunnen
Wiek : Wygląda na naście | ponad 200
Rasa : Upiorna Arystokracja
Lubi : Władzę, pieniądze i alchemię.
Nie lubi : Gdy ktoś odmawia jej powyższych.
Wzrost / Waga : 166 | 51
Znaki szczególne : Długie srebrne włosy, zapach jaśminu lub białego bzu oraz białe szaty.
Aktualny ubiór : Białe szaty.
Pod ręką : Rapier z posrebrzaną rękojeścią
Zawód : Intrygantka.
Stan cywilny : Wdowa
Drossel

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty10/10/2019, 20:29
Strach ma wielkie oczy

http://sketchtoy.com/69038397
Powrót do góry Go down
Gwyn
Godność : Gwyneth Creed
Wiek : 16 lat
Rasa : Człek
Wzrost / Waga : 160 cm|50 kg
Znaki szczególne : albinizm, blizny na lewej dłoni i na klatce piersiowej
Aktualny ubiór : Sukienka, porządne buty pod kolano, na gorsze dni pelerynka
Pod ręką : smartfon, portfel, okulary, figurka ćmy
Zawód : swoich rodziców
Stan cywilny : panna
Gwyn

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty10/10/2019, 22:01
Strach ma wielkie oczy

http://sketchtoy.com/69038472
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty10/10/2019, 23:08
Przeklęta Maska Vin'tharnu wędruje do postaci: Rello i 15

Dodatkowo  za odgadnięcie hasła dnia Gwyn otrzymuje 1 Esencje Koszmaru!

Tyk, Drossel, Gwyn + 13 punktów wyzwań (zapisujcie sobie ile macie!)

Gratuluję wszystkim.

Losowanie na 11.10.2019
1. 15
2. Akihiko
3. Alex
4. Bane
5. Enkil
6. Fatum
7. Frank
8. Gawain
9. Itward
10. Ivor Tyree
11. Kayl
12. Kejko
13. Lian Mel
14. Lynnette
15. Moe
16. Nathan
17. Otome
18. Palmira
19. Parvatti
20. Reinhardt
21. Rello
22. Rosiczka
23. Seamair
24. Soph
25. Sybilla
26. Thorn
27. Tulka
28. Tyk
29. Ulrich
30. Vyron
31. Yako


Wynik: 8
Powrót do góry Go down
Seamair
Godność : Erin Collins ale mów mi Seamair.
Wiek : Już 17 lat gości mnie ten Świat.
Rasa : Cyrkowcem się stałam lecz wcale nie chciałam...
Lubi : Bestie, taniec, muzykę, widok tęczy, ogień, unikalne kreacje a przede wszystkim swobodę.
Nie lubi : Lekarzy, aparatury medycznej, niewoli i MORII
Wzrost / Waga : 166 cm /44kg
Znaki szczególne : Urocze acz ostre rogi na czubku głowy, drapieżne spojrznie o barwie szkarlatu, ozdoby w kształcie czterolisnej koniczyny.
Pod ręką : Zestaw noży do rzucania, rubinowe serce, bezdenna sakwa..
Zawód : Samozwańcza opiekunka wszelkich bestii (szczególnie tych zamieszkujących Malinowy Las).
Broń : Srebrny rapier oraz zestaw noży do rzucania.
Stan cywilny : Wolna i szczęśliwa.
Seamair

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty10/10/2019, 23:14
Przedstawiam swoją apetyczną propozycje na Halloweenowe wyzwanie:


Halloweenowy Konkurs Kulinarny !

Nierozłączną częścią Święta duchów jest jedzenie! Przekąski, cukierki, napoje czy też bardziej treściwe potrawy a wszystko to w klimatycznej upiornej otoczce. Każdy wie, że w Halloween nawet cukierek może smakować naprawdę magicznie! Z kolei najlepszą przyprawą włożoną w posiłek są czas, wysiłek, pot, łzy, krew i szczypta miłości. Gdy na twarzach znajomych, uśmiech maluje się już po pierwszym kęsie Twojej Upiornej zapiekanki, nic nie jest w stanie dać Ci podobnej satysfakcji. A gdy pytają o twój tajny przepis na wampiryczny koktajl, tylko się uśmiechasz. Dobry kucharz nie dzieli się swoimi sekretami (szczególnie jeśli jednym ze składników są podejrzane pigułki). Lecz! Dziś zrobimy wyjątek od tej reguły!

Waszym zadaniem będzie stworzenie przepisów na Spectro-Halloweenowe przysmaki. Mogą być to przekąski, słodycze, dania główne, a także napoje (również te wysoko procentowe). Liczy się kreatywność oraz stopień smakowitości danego specjału.

Należy jednak pamiętać, że przedstawionych potrawach powinno dać się wczuć zarówno ducha Halloween, ale i Spectrofobii. Dlatego nie wahajcie się używać niebagatelnych składników, dostępnych po drugiej stronie Lustra. Ogniste jagody na pewno rozpalą nie jedno podniebienie, zaś szafirowa wódka może sprowadzi olśnienie na pijącego? Wykażcie się pomysłowością i pamiętajcie w miłości, kuchni i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

W tym temacie należy umieścić swoją propozycję przepisu na Spectro-Halloweenowy specjał. Przepis powinien zawierać sposób przygotowania oraz listę i proporcje niezbędnych składników. Jeden gracz może wstawić maksymalnie dwa przepisy. Mile widziane, lecz niekonieczne dodanie ilustracji z finalnym wizerunkiem swej potrawy bądź napoju.

Powodzenia
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty11/10/2019, 00:22
Seamair otrzymuje 26 punktów wyzwań za wymyślenie halloweenowego konkursu kulinarnego!

Soph otrzymuje szczęśliwą ósemkę za handel przedmiotami, bestiami i eliksirami (pkt 7)
Gawain otrzymuje szczęśliwą ósemkę za potwory są wśród nas (pkt 2)
Tyk otrzymuje szczęśliwą ósemkę za ... no za całokształt.


Ostatnio zmieniony przez Tyk dnia 18/10/2019, 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Iskra
Godność : Eva M. Markovski
Wiek : 22 lata właśnie dziś.
Rasa : Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
Nie lubi : wina(y)
Wzrost / Waga : 1,65cm || 56kg
Znaki szczególne : piegowata skóra, ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy (zwykle nosi przyciemniające soczewki); tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym przedramieniu i brzuchu
Pod ręką : Z Lake: dwa kubki termiczne, szara taśma izolacyjna, ubrania na zmianę i środki medyczne w torbie; Animicus wśród wielu bransoletek, Czarodziejska Wstęga || Walentynkowy: skórzany plecaczek z pierdółkami + Wstęga
Zawód : Bogu ducha winna dziennikarka
Broń : Walther P99 Moriego: naładowany, nieodbezpieczony, na samym dnie torby, no brawo~
Stan cywilny : zgniła panna młoda
Iskra

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty11/10/2019, 01:28
2. Halloween! Potwory są wśród nas! (Dosłownie.)
Soph miała się przebrać za Człowieka... ale potem Rosarium pokazał jej swoją kolekcję rogów.

3. Specjalne Wyzwania halloweeowe
Strach ma wielkie oko...:
 
Powrót do góry Go down
Gawain
Godność : Gawain Keer
Wiek : Wygląda na około 30 lat.
Rasa : Cień
Lubi : Śliwkową nalewkę, fiolet
Nie lubi : Gotować, ślimaków, niespodzianek
Wzrost / Waga : 183 cm / 76 kg
Znaki szczególne : Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki, cienka blizna na brodzie od lewego kącika ust
Aktualny ubiór : Fabuła: Czarny golf, czarne proste spodnie, płaszcz, buty za kostkę //Misja: Mundur SCR
Pod ręką : klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze // Event:
Zawód : Najemnik do prac wszelakich, zielarz
Broń : Nóż ceramiczny, sztylet, kusza
Stan cywilny : Zajęty
Specjalne : Administrator, Strażnik toku fabuły
Gawain
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty11/10/2019, 08:18
Hasło dnia to: Straszyciastki

_________________
Wydarzenie Halloweenowe Y8KrzVp
Powrót do góry Go down
Bane
Godność : Bane Blackburn
Wiek : 38
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Siebie samego. I alkohol. Zwłaszcza razem.
Wzrost / Waga : 190/80
Znaki szczególne : Przystojność. Białe włosy, szara skóra, dziwne oczy. Blizny na oku i na szyi.
Aktualny ubiór : Biała koszula, szary garnitur, skórzane buty.
Pod ręką : Piersiówka, klucze do Kliniki, pieniądze.
Zawód : Chirurg w Klinice (Kraina Luster)
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Bane

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty11/10/2019, 10:40
Czas przedstawić moją propozycję halloweenowych atrakcji!

Mini event "Cukierek albo Psikus"


Czy zastanawiałeś się kiedyś, skąd wzięło się powiedzenie "Trick or Treat (pl. Cukierek albo Psikus)"? Nie? Nic straconego, bo dokładnie od 15 października do końca miesiąca, jeśli masz chęć, będziesz miał okazję przekonać się na własne oczy czym jest naprawdę!
Weź udział w wydarzeniu, rzuć kością i w zależności od rzutu, napotkaj na swej drodze jedno z Halloweenowych Bliźniąt - Cukierka lub Psikusa!
Wydarzenie Halloweenowe Artworks-000093592474-k6c7w1-t500x500
Czekają cię niezapomniane przygody, w zależności od tego jaką ścieżkę wybierze Ci los.
No dalej! Chwyć za kość i spędź czas z sympatycznymi dziećmi. Ale pamiętaj - nic nie jest takie, jakie na pierwszy rzut oka się wydaje~
Rzut kością k6:
1-3 Cukierek
4-6 Psikus
Nagroda: Niespodzianka!

_________________
Wydarzenie Halloweenowe 8OCzEY9

That didn't happen.
And if it did, it wasn't that bad.
And if it was, that's not a big deal.
And if it is, that's not my fault.
And if it was, I didn't mean it.
And if I did...
You deserved it.

#66cc33

Ostatnio zmieniony przez Bane dnia 11/10/2019, 21:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Parvatti
Godność : Parvatti Ray
Wiek : 1000 lat
Rasa : Baśniopisarka
Lubi : Spokój, dobry alkohol i muzykę.
Nie lubi : Ludzi, którzy mają krew na rękach.
Wzrost / Waga : 165 cm/ 53 kg
Znaki szczególne : Białe włosy, tęczowe oczy i elfie uszy.
Pod ręką : *
Stan cywilny : Panna
Parvatti

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty11/10/2019, 15:24
Straszyeta, proszę bardzo:

Cicho już szepta las
Cichnie gdy obrócisz twarz
Kiedy idziesz ciemną drogą
Żółte oczy ci przestrogą
Tylko potwory ci pomogą
Obrać z ciała skórę młodą

Listopadowa dynia świeci nam
w ten halloweenowy czas
Pot na skroni już swe krople cicho roni
Tętno puka, głowę chowasz
Lecz przed strachem się nie schowasz
Igły, nożne trwogę mnożna
Opętane szepty groza .

Listopadowy młody sierp ostrzem świeci nam w ten halloweenowy czas.
Ty już biegniesz dyszysz ciężko
Potwór odgryzie nogi ci koleżko
Może lękasz się ciemności
Od pająków miewasz mdłości
To przy tobie jest już blisko śmierć
To tortur naszedł czas w ten halloweenowy czas...
Powrót do góry Go down
Tyk
Godność : Lord Protektor, Arcyksiążę Agasharr I Rosarium
Wiek : 20 lat
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 178/75
Aktualny ubiór : W temacie
Pod ręką : Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae), Divard
Zawód : Lord Protektor Krainy Luster
Specjalne : Główny Administrator (na wakacjach)
Tyk
SCR
PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty12/10/2019, 00:14
Nagrody rozdam jutro! Teraz tylko losowanko!

1.15
2. Alex
3. Bane
4. Enkil
5. Frank
6. Iskra
7. Itward
8. Ivor Tyree
9. Jusuf
10 Kayl
11. Kejko
12. Lian Mei
13. Mefisto
14. Nathan
15. Otome
16. Palmira
17. Parvatti
18. Reinhardt
19. Rosiczka
20. Seamair
21 Soph
22. Streicher
23. Sybilla
24. Thorn
25. Tulka
26. Tyk
27. Ulrich
28. Vyron
29. Yako


Wynik: 2
Powrót do góry Go down
Alex
Godność : Alex Python
Wiek : 7 lat, wizualnie 24-25
Rasa : Senna zjawa
Lubi : las
Wzrost / Waga : 170, 57
Znaki szczególne : wąż, gdziekolwiek się teraz znajduje
Pod ręką : miłość do ojczyzny
Zawód : dostawca towaru, brzmi tajemniczo
Broń : łuk i kołczan ze strzałami
Alex

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty12/10/2019, 00:27
Hasło dnia: Wilkołak
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wydarzenie Halloweenowe   Wydarzenie Halloweenowe Empty
Powrót do góry Go down
 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Spectrofobia: Po drugiej stronie Krzywego Zwierciadła :: Organizacja :: Tablica Ogłoszeń-
Skocz do: