Piraci i Kompania Szkarłatnej Otchłani

Go down

Pisanie autorstwa Skryba on Wto 12 Mar 2019, 15:34


Temat przybliżający historię i działalność Kompanii Szkarłatnej Otchłani oraz wroga, z którym im przyszło walczyć, czyli Piratów, niezrzeszonych powietrznych korsarzy.

Kompania SO to zmonopolizowana, powietrzna flota należąca do największych arystokratycznych rodów Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani. Finansują ją głównie Upiorni Arystokraci oraz zamożni Szklani Ludzie. Statki służą do transportu ludności pomiędzy wyspami SO, przewożenia zapasów, organizowania wypraw naukowych i w mniejszym stopniu jako marynarka wojenna, gotowa odeprzeć atak Ludzi na Karminowe Wrota.
Piraci to w większości marynarze nienależący do Kompanii, mający możnym za złe monopol przestrzeni i statków powietrznych. Odmiennie od Anarchs, grupa ta nie walczy jednak o wolność, a łupi innych oraz sabotuje działania Kompanii i małych, niezależnych statków powietrznych.
Istnieje także mała grupa wspomnianych już, indywidualnych jednostek, próbujących utrzymać się pomiędzy prądami wielkiej Kompanii oraz pazernych Piratów.

W sprawach przynależności do Kompanii lub Piratów lub posiadania własnego magicznego Statku powietrznego należy zgłaszać się do administracji.
Skryba
Skryba

Godność : Skryba
Wiek : Nieważny jest wiek
Wzrost / Waga : Któż by o to pytał
Aktualny ubiór : Jak na skrybę przystało
Pod ręką : Pióro, inkaust i Wielka Księga
Stan zdrowia : Zdrowy jak rybka

Liczba postów : 94
Dołączył : 02/11/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach