Iskra

Go down

Pisanie autorstwa Iskra on Sob 16 Lut 2019, 23:33

Tradycyjnie: zjaw się, lub wyślij pocztą. Akwizytorzy, komornicy i poborcy podatkowi będą odsyłani w stanie gorszym niż przybyli.
— Adresu z Francji nawet nie podaje.
— Wieżowiec nr któryśtam, mieszkanie jakiekolwiek — Niedawne miejsce zamieszkania, z którego w popłochu uciekła; wynajmowany u Noritoshiego pokój na najwyższym piętrze jednego z tych nowych bloków na obrzeżach miasta.
— Hotel „Świecący Neon”, pokój nr 13 — Rustykalny pokoik, który wynajęty został na czas ogarnięcia życia, postanowienia co dalej i znalezienia nowego lokum tak daleko od Blokowisk jak tylko się da.
Kamienica na ul. Kaprysowej, 4. piętro — Mieszkanie blisko centrum, wynajęte przy pomocy Agapita. Samotne mieszkanie (nie licząc tygrysa, żywego drąga ze strachem na wróble na szczycie oraz okazjonalnie renifera czy zwykłych ludzi) minimalizuje ilość niepożądanych gości.

E-mailowo: generalnie do wiadomości publicznej podane są dwa:
eva.markovski@gmail.com — Oficjalny, do kontaktów z uczelnią, ludźmi z uczelni oraz kilkoma wydawcami pomniejszych gazetek.
firefire@gmail.com — Do wszystkiego innego, zdecydowanie prywatny. Głównie zna go rodzina Iskry oraz Kalina, Marek i kilkoro bliższych znajomych ze studiów.

Telefonicznie: wciśnięty jej siłą do ręki (nikt nie przesadza) jeden z tych ogromnych, nowszych smartfonów zdolny jest chyba do wszystkiego - aż dziw, że go jeszcze nie stłukła - także śmiało! powinna potrafić odebrać go nawet, gdy Jo nie ma w pobliżu.


Kod:
[center]
<p style="color: #c04040; font-weight: italic; font-size: 15px; text-align: center; padding: 2px;">[font=Georgia](1) NOWA WIADOMOŚĆ[/font]</p>
[color=#414141][b]NADAWCA:[/b][/color] Xxx
[color=#414141][b]TREŚĆ:[/b][/color] Zzzz...
[/center]
Iskra
Iskra

Godność : Eva M. Markovski
Wiek : 22 lata właśnie dziś.
Rasa : Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
Nie lubi : wina(y)
Wzrost / Waga : 1,65cm || 56kg
Aktualny ubiór : Walentynkowy: jasny trencz i granatowa apaszka, jednolite trapery; jeansy, ciemny, kaszmirowy golf, okulary-nerdy w oprawkach od Furli, rozpuszczone włosy prawie sięgają ramion
Znaki szczególne : piegowata skóra, ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy (zwykle nosi przyciemniające soczewki); tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym przedramieniu i brzuchu
Pod ręką : Wystawa: kakaowa torebka na pasku, smartfon || Walentynkowy: skórzany plecaczek + Wstęga
Broń : pistolet Moriego został w domu
Zawód : Bogu ducha winna dziennikarka
Stan cywilny : zgniła panna młoda
Bestie : Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
Stan zdrowia : fizycznie OK.

Liczba postów : 14
Dołączył : 15/02/2019

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach