Liga Wyzwań Fabularnych

Go down

Pisanie autorstwa Skryba on Sob 12 Sty 2019, 00:04


Liga Wyzwań Fabularnych L0mc83H


Czym są wyzwania fabularne i jak to działa?
Co kwartał, czyli co 3 miesiące (termin może ulegać drobnym przesunięciom) w tym temacie administracja będzie umieszczać listę nowych wyzwań fabularnych. Będą to różnorakie czynności lub zadania, które możecie, ale nie musicie, wykonać. Niektóre z nich będą proste i przyjemne, inne bardziej skomplikowane i niebezpieczne, a jeszcze inne wręcz komediowe. Za każde z nich, w zależności od stopnia trudności, przyznawane będą punkty. Pod koniec roku punkty będą podliczane i zależnie od ich ilości uczestnicy wyzwań otrzymają stosowne nagrody.
Za podsunięcie pomysłu dziękujemy Aaronowi.

Po co to wszystko?
Żeby zapewnić Wam trochę fabularnego urozmaicenia! Jeżeli nie macie pomysłu na fabułę i dłużą się Wam rozmowy o pogodzie, możecie zaprosić rozmówcę na wspólne wykonanie jednego z Wyzwań.

Ważne informacje:
Wyzwania można wykonywać w dowolną liczbę osób. Po prostu wypełniając formularz, wpiszcie wszystkich uczestników.
Można wykonać dowolną liczbę wyzwań (nawet wszystkie) na dowolnej liczbie postaci. Należy jednak pamiętać, że za dane wyzwanie punkty można otrzymać tylko raz na konto – tj. jeżeli postać X wykona dwukrotnie wyzwanie A, otrzyma punkty tylko raz.
Do wyzwań może wtrącić się Mistrz Gry. Możecie też sami angażować MG w urozmaicanie swoich wyzwań.
Wyzwania liczą się jak normalne fabuły, więc można wykonywać tylko jedno na raz (na jednej postaci).
Na wykonanie wyzwań macie czas do końca ostatniego miesiąca. ŻADNEGO PRZEDŁUŻANIA, choćby na Wasz komputer spadł meteoryt. Jeżeli nie dokończycie wyzwań do podanego dnia podanego miesiąca, punkty za nie przepadną. Zgłaszanie wykonanych już zadań po czasie jest możliwe, ale nie przesadzajmy, bo się pogubimy.
Wszystkie zadania mają być wykonywane przez postać osobiście, chyba że w opisie jest wyraźnie zaznaczone, że może ona coś zlecić komuś innemu.
Wymyśliłeś/aś zadanie, które chcesz wykonać w ramach Ligi Wyzwań Fabularnych? Prześlij je administracji – chętnie przygarniamy pomysły!

Punktacja:
Czyli ile punktów jest przewidziane za wyzwania o określonym poziomie trudności.
Wyzwania łatwe: 1-5 punktów
Wyzwania średnio trudne: 6-11 punktów
Wyzwania trudne: 12-18 punktów
Wyzwania bardzo trudne: 19-25 punktów

Wyzwania z gwiazdką:
Wyzwania, przy których nazwach znajduje się gwiazdka są możliwe do wykonania jako sen w Krainie Snów. Wyzwania bez gwiazdki można wykonywać wyłącznie jako zwykłe fabuły. Jeżeli wyzwanie wymaga udania się w konkretne miejsce lub spotkania konkretnego NPC, może być wykonywane we śnie tylko jeżeli postać o miejscu/NPC co najmniej słyszała.
WYJĄTKI: Senne Zjawy oraz Cienie mogą wykonywać wszystkie wyzwania zarówno w snach, jak i na zwykłej fabule. Jeżeli jednak chcą zrobić wyzwanie bez gwiazdki we śnie, mogą w nim uczestniczyć wyłącznie inne Senne Zjawy i Cienie.

Czym są wyzwania sponsorowane?
To drobne, zwykle łatwe zadania pokazujące obecność organizacji w życiu codziennym mieszkańców wszystkich światów. Wyzwania sponsorowane może zaproponować każdy Zarządca organizacji oraz jej członkowie, zaś wykonać może je absolutnie każdy, bez względu na to czy przynależy do któregoś z ugrupowań czy też nie.


Poniżej znajduje się formularz do zgłaszania wykonanych wyzwań. Podkreślamy, że wpisywać się do tego tematu można jedynie z misjami w pełni ukończonymi. Żadnego „został mi 1 post, to już się wpiszę” – takie zgłoszenia będą nieważne (będziemy sprawdzać daty, więc poważnie, nie próbujcie kombinować).

Kod:
[b]Nazwa wyzwania:[/b]
[b]Uczestnicy:[/b]
[b]Link do tematu/ów:[/b]
Skryba
Skryba

Godność : Skryba
Wiek : Nieważny jest wiek
Wzrost / Waga : Któż by o to pytał
Pod ręką : Pióro, inkaust i Wielka Księga
Liczba postów : 95
Dołączył : 02/11/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Czw 07 Lut 2019, 13:40


Wyzwania Fabularne:
Styczeń-Marzec1. Czarnodzieńtutaj więcej informacji
Niemal każdy z mieszkańców magicznego świata słyszał straszne historie oraz legendy dotyczące Czarnodnia. Co zabawne, niektórzy uważają nawet ten jakże feralny okres za jedno ze świąt, obchodzonych w magicznym światku. Być może wszystko zależy od punktu widzenia, skoro wszelkie stworzenia szczycące się wątpliwą reputacją cieszą się na ten dzień jak dzieci na cukierki. Gdy na niebie pojawiają się mroczne kopuły, zsyłając na ziemię nieprzenikniony mrok, wówczas zaczynają się dziać rzeczy... rzeczy, o których strach mówić głośno. Kradzieże, przemoc, zemsty, rozboje, krwawe rytuały to zaledwie część z nich. Zatem mniecie się na baczności, gdy przyjdzie mrok.

1.1 Jeśli życie Ci miłe, wiej!

Strach nie jest niczym złym, wiedzą o tym Ci, którzy potrafią jasno spojrzeć na swoją sytuację. Gdy niebo nad twoją głową zasnuje mrok będący czymś więcej niż burzowymi chmurami... wiej. Naprawdę, to żaden wstyd. Bo jaką masz pewność, że w ciemnościach ktoś nie wykorzysta okazji, by pozbawić cię czegoś więcej niż sakiewki ze złotem? Nie wiesz czy typowi mijanemu na ulicy nie zamarzy się naszyjnik z twoich ślicznych ząbków, czyż nie?
Punktacja: 4 pkt
Lokacje, w których można wykonać wyzwanie: Kraina Luster
1.2 Ulegnij i zrób coś niedobrego...
To nie musi być nic wielkiego. Możesz czuć opory, ale czy wszyscy nie ulegamy pokusom? Gdy ciemność ogarnie świat, i tak wciąż jej mało - dlatego z chęcią zakrada się również do “ludzkich” serc. I może to tobie przypomni o pięknej broszce, na którą nie będzie cię stać przez najbliższą dekadę. Albo ożywi wspomnienia tego, jak potraktował Cię barman w Twoim ulubionym lokalu, gdy szczerze odpowiedziałeś na jego pytanie? Przyznaj, czy nie pomyślałeś, że ktoś powinien dać mu w zęby? I czemu nie miałbyś to być ty?
Punktacja: 6 pkt
Lokacje: Kraina Luster
1.3 Światło w mroku
Gdy mrok przychodzi w towarzystwie okrucieństwa i niegodziwości, strach pleni się niczym najcięższa z zaraz. W tym trudnym czasie wiele istot zbacza z właściwej ścieżki, ale Ty nie musisz. Bądź niczym światło w mroku i dodaj otuchy tym, którzy tak bardzo jej teraz potrzebują. Jak? Wystarczy, że nie będziesz stał, patrząc obojętnie na krzywdę innych. Brzmi prosto, prawda? W praktyce sprowadza się do stawienia czoła całej szajce okradającej pobliski sklep. Niełatwo być pojedynczym płomieniem w mroku, dlatego pomyśl o zarażeniu swą pasją innych towarzyszy broni.
Punktacja: 8 pkt
Lokacje: Kraina Luster
1.4 Naprawdę czarna magia...
Niezwykła siła zaćmienia zwanego Czarnodniem jest wyczuwalna nawet przez osoby, które od magii chciałby trzymać się z daleka. Ten rodzaj mocy jest oślizgły, ma w sobie coś wstrętnego i złowrogiego... a jednocześnie pozwala po siebie sięgać i chce być wykorzystanym. W tym czasie persony parające się mrocznymi kręgami sztuk magicznych świętują, gdyż w końcu trafia się im energia potrzebna do zasilenia skomplikowanych rytuałów. A jak to już bywa z rytuałami: niekiedy wymagają ofiar, innym razem oddanego pomocnika, pilnującego by wszystko przebiegło zgodnie z planem. W jakiej roli postanowi obsadzić Cię los? A może nie chcesz być tylko pionkiem i sam staniesz się inicjatorem tych zakazanych praktyk? Pamiętaj, że wszystkie wymagają poświęcenia i zdecyduj na jak duże Cię stać. (Cel i efekt rytuału możliwe do ustalenia z Administracją.)
Punktacja: 10 pkt
Lokacje: Kraina Luster

2. Na fali słodyczy i innych zaburzeń
Przemysł cukierniczy w Krainie Luster prosperował dobrze nawet w czasach wojny ze Światem Ludzi. Mieszkańcom Krainy nie w smak (ha, ha) byłoby, że w ich życiu zabraknie słodyczy, dlatego też każda nowa cukiernia, lodziarnia czy też fabryka łakoci witana jest z ogromnym entuzjazmem (rzecz jasna, nie licząc konkurencji). Tak więc skoro na rynku sporo rywali, nowi w branży niejednokrotnie starają się zadziwić świat czymś naprawdę wyjątkowym. Tak też zrobiła "Słodka Manufaktura" braci Lakiuus, którzy w ramach akcji promocyjnej zaczęli za darmo rozdawać próbki swych wyrobów. Żelki, cukierki, czekolada, lizaki oraz wiele innych pyszności trafiło w obieg. Rozdawane na ulicach, powciskane w skrzynki pocztowe, a nawet dodawane jako gratisy w sklepach budowlanych...

2.1 Karmelki

Szczęściarzu, trafiła Ci się darmowa paczka karmelków! Były pyszne, choć trzeba przyznać, że nieznośnie kleiły się do podniebienia i zębów. Mimo to gdy zacząłeś, nie mogłeś się powstrzymać przed zjedzeniem reszty. (Wszystko co dobre szybko się kończy, zaś to gorsze trwa w najlepsze.) I mogłeś się o tym przekonać, bowiem z chwilą zjedzenia ostatniego z cukierków Twoje dłonie dosłownie zaczęły się kleić do każdej dotkniętej rzeczy (a nawet osoby). Podobnie zaczęła się zachowywać i reszta ciała, zatem chodzenie nagle przestało być tak proste jak dawniej. Podobnie rzecz ma się z ostrożnym odstawieniem ukochanej filiżanki. (4 posty)
Punktacja: 5 pkt
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań
2.2 Żelki
Czy te kolorowe żelki w kształcie króliczków nie są słodkie? Na dodatek dostępne w aż siedmiu smakach tęczy. Możliwe, jednak że nie należało zjadać ich wszystkich... może to właśnie przez nie naszedł Cię nieodparty przymus, by świat przemierzać w podskokach? A jak by było za nudno, losowe przedmioty i osoby w twoim polu widzeniu nagle zaczęły zmieniać kolory. Zatem jeśli przedtem widziałeś świat w szarych barwach, to teraz widzisz go w tęczowych. (5 postów)
Punktacja: 6 pkt
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań
2.3 Lizaki
Ogromne zakręcone lizaki, poza tym że są pyszne, cieszą również oko. Smak takich właśnie lizaków przywodzi na myśl dziecięce lata. Czasem miło rozsmakować się we wspomnieniach, ale wszystko ma swoje granice, które Ty nieświadomie przekroczyłeś. Czy wiesz, że Zegarmistrzowskie przysmaki mogą przemienić Cię w dziecko ? Słodki lizak, którego właśnie skończyłeś jeść, zadziałał podobnie... Mimo iż Twoja powierzchowność nie uległa zmianie, to umysł cofnął się do wielu przedszkolnego. Nie ma to, jak znowu poczuć w sobie dziecięcą werwę... hehe. (5 postów)
Punktacja: 7 pkt
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań
2.4 Czekolada
Z czekolady mogą powstać prawdziwe arcydzieła, nie bez przyczyny nazywają ją królową wśród słodyczy. Dla niektórych cukierników czekolada jest jak glina dla rzeźbiarza. Powstają z niej niesamowite rzeczy. Czekoladowe pieski, czekoladowe domki i wiele wiele innych słodkich dzieł. I Ty stałeś się posiadaczem jednego z nich. Niestety trafiło Ci się dość skromne dzieło. Czekoladowe jajo, które może nie powalało wdziękiem za to rozmiarem dorównywało dorodnemu arbuzowi. Do słodkiego podarku dołączono karteczkę, iż jako należy spożyć szybko. Być może przeoczyłeś drobny druk, a może nie naszła Cię jeszcze chęć na tą bombę kaloryczną... ale przyniosło to swoje konsekwencje. Z jaja wykluł się najprawdziwszy czekoladowy smok! Którego głównym zajęciem stało się latanie wokół i zianie na wszystko płynną czekoladą. Zapowiada się niezłe sprzątanie.... A może zechcesz wytresować czekoladowego smoka? Choć czy nie lepiej po prostu się go pozbyć? Tyle że to nie takie proste jak by się wydawało. (7 postów)
Punktacja: 8 pkt
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań

3. Święta, święta... i po świętach. Ho, ho, ho.
Boże Narodzenie, tak hucznie obchodzone u Ludzi, swoim szałem ogarnęło również niektórych mieszkańców magicznych Krain - zwłaszcza tych, którzy za Ludźmi przepadają, badają ich zwyczaje i po prostu są tych dziwnych, (nie)pospolitych istot ciekawi. W związku z tym gwiazdkowe wyzwanie mogą wykonać też magiczne istoty, w jakiś sposób mające powiązania ze Światem Ludzi. Należy mianowicie wspomnieć w poście (lub dwóch, pięciu czy całej fabule, a na pewno obficiej niż w dwóch zdaniach) jak zepsuło się owe Święta innym. Możliwa realizacja własnych pomysłów, a poniżej kilka pomocniczych:
3.1 Last Christmas I Gave U Myyyyy Heart
Zakatuj kogoś swoją świąteczną playlistą. Puszczaną. Na. Okrągło. Przez. Cały. Czas. Bo nie ma chyba nic bardziej charakterystycznego od powtarzanych rokrocznie, zawsze tych samych dziesięciu gwiazdkowych kawałków. Najlepiej zrób to w aucie lub innym zamkniętym miejscu, żeby ofiara nie mogła z krzykiem uciec.
Punktacja: 2 pkt
Lokacje: Świat Ludzi, ew. Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań
3.2 Świąteczne potrawy
A czy Ty wcisnąłeś już koleżance przepis na najlepszą na świecie sałatkę makaronową? Ewentualnie, czy wspominałeś już wszystkim wszędzie o tym poświątecznym tyciu lub prowadziłeś krucjaty przeciwko sprzedawaniu żywych karpii?
Punktacja: 2 pkt
Lokacje: Świat Ludzi, ew. Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań
3.3 Awantura o kasę
Zrób januszową burdę o ozdoby albo o różnicę cen na półce i na produkcie - czy to w centrum handlowym, przy kasie, czy może na samym środku rynku, pod tą tandetną choinką miejską? Jest multum opcji.
Punktacja: 2 pkt
Lokacje: Świat Ludzi
3.4 Świąteczne porządki
Mycie okien w nocy o północy od strony głównej ulicy? No ba. I nie zapomnij pogonić mokrą ścierką gapiących się imprezowiczów. Tłuczenie schabowych z samego rana? Musi być. Coś w święta jeść trzeba, a samo się przecież nie zrobi.
Punktacja: 2 pkt
Lokacje: Świat Ludzi

4. Wieści z Trzech Światów
Wiele się dzieje w zakątkach każdego z trzech światów: od wystawnych balów, przez honorowe pojedynku, morderstwa, nielegalny handel ciastkami, aż po dramat kocięcia, które zgubiło ulubioną maskotkę. Słuchaj mijanych przechodniów, czerp wieści z gazet, nie ignoruj przyjaciół opowiadających niestworzone historie, no i nie odwracaj wzroku gdy natkniesz się na coś niezwykłego!

4.1 Wspomnij mnie

Zapoznawszy się z Wieściami pozwól swojej postaci podczas jej fabuł wspomnieć o zawartych tam wydarzeniach. (Opowiedz o nich komuś, skomentuj publicznie lub napisz rozprawę filozoficzną o ważkich problemach w oparciu o to wydarzenie.)
Punktacja: 1 pkt za wspomnienie w 1 poście, max. 3 pkt.
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań, Świat Ludzi
4.2 I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem
Po zapoznaniu się z tematem z Wieściami zaszalej i po prostu weź w nich udział! Choćby tylko stojąc z boku jako postronny obserwator. (Możesz to zrobić z innym graczem lub z MG, ale wątek musi trwać przynajmniej 5 postów dla każdego z graczy.)
Punktacja: 4 pkt
Lokacje: Kraina Luster, Szkarłatna Otchłań, Świat Ludzi


Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Wto 21 Maj 2019, 23:45

Uwaga, uwaga


Kochani! Do końca maja macie czas na uzupełnienie brakujących/zalegających/zapomnianych/zgubionych na popijawie linków do Wyzwań, bo razem z nowymi Wyzwaniami Czerwiec-Sierpień (wreszcie) wystartuje Sklepik z pamiątkami.

Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Wto 04 Cze 2019, 23:34


Wakacyjne Wyzwania

Czerwiec-Sierpien'


Przedstawiamy listę Wyzwań na ten kwartał! Ominięto miesiąc maj, ale w zamian poniżej przedstawiamy wam Sklepik z Pamiątkami. Mamy nadzieję, iż wyjątkowe nagrody skłonią Was do zaglądania tu częściej.

Przypominamy, że jeżeli ktoś ma ochotę, może sam poprosić MG o pomoc przy wykonywaniu wyzwania, jednak nawet bez wyraźniej prośby MG ma prawo namieszać w Waszym zadaniu. Miłej zabawy!1. Na koniec świata i jeszcze dalej! Przygoda zapisana na kartach nieskończonej mapy.
Miejsce rozpoczęcia Wyzwania: Miasto Lalek
Lokacje do wykonywania: Kraina Luster i Szkarłatna Otchłań


Plotki roznoszą się szybko i sprawnie, niczym stado wygłodniałych Świetlistych Sierpówek w poszukiwaniu okruszyn chleba. Tym razem wieść, która przemknęła po Krainie Luster była niezwykle smutna, zginął bowiem wybitny kartograf, Fineas Viego. Podobno został porwany i pożarty przez jedną z Bestii zamieszkujących Kryształowe Pustkowia. Lecz nim dosięgnął go owy los straszliwy, mężczyzna pragnął ocalić dzieło swego życia. Mapy, które kosztowały go tak wiele pracy i wysiłku nieznanym sposobem zaczęły pojawiać się w najróżniejszych miejscach na terenie Miasta Lalek. Wielu znalazców postanowiło udać się z tym znaleziskiem do Mechanicznej Biblioteki, lecz znaleźli się i tacy, którzy potraktowali owe mapy jako wyzwanie rzucane przez los. Zwłaszcza, iż niektóre z map obiecywały odnalezienie miejsc i rzeczy naprawdę niezwykłych.

  1.1 Dobry uczynek
  Podczas wizyty w kawiarni dostrzegłeś wciśnięty między wazon z kwiatami zwój pergaminu? A może dostrzegłeś go między gałęziami drzewa, pod którym właśnie odpoczywałeś? Jedno jest pewne: to nie jest odpowiednie miejsce dla tak ważnego dokumentu. Mapy to skarby same w sobie w świecie tak zmiennym i obszernym jak Kraina Luster. Należy się im szacunek, a mimo starannego wykonania i ilustracji, w głębi duszy wiesz, że nie należy jej zatrzymać. Może zatem warto poszukać dla niej odpowiedniego miejsca?
  Poziom: Łatwy
  Punkty: 1 pkt za każdą mapę (max. 3 pkt.)
  1.2 Pora na przygodę
  Mapa, którą niedawno znalazłeś, zdaje się wabić cię niczym syrena kusząca śpiewem marynarza. Jest na niej opisane miejsce, o którym nie słyszałeś nigdy wcześniej. Wytyczony szlak oraz wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób bezpiecznie przemierzyć drogę aż proszą, by ktoś sprawdził ich wiarygodność. Dlaczego nie miałbyś to być właśnie ty?
  Stwórz opis nowej, unikalnej lokacji (min. 250 słów) a następnie opisz, w jaki sposób Twoja postać dotarła tam, kierując się wskazówkami z odnalezionej mapy. Wybierając się w podobną wyprawę warto również pomyśleć o doborze odpowiedniego towarzystwa. W końcu w samotności czas zawsze się dłuży.
  Poziom: Łatwy/Średnio trudny – istnieje pewna możliwość wystąpienia komplikacji
  Punkty: 5-10 pkt
  1.3 Skończ, co zaczęte...
  Gdy tylko rozwinąłeś zwój pergaminu, szybko zorientowałeś się, iż coś jest z nim nie tak. Mapa, choć piękna i dokładna, była wyraźnie niepełna. Zawierała wiele białych lub tylko pobieżnie zarysowanych obszarów, które nie doczekały się opisu... nie były jednak wynikiem zaniedbania. Prędko można było to wywnioskować po nakreślonych czerwonym atramentem słowach i wzmiankach: zbyt niebezpieczne, nie zbliżać się, za duże ryzyko. Coś musiało przerazić twórcę mapy i to nie na żarty... Dlaczego jednak w notatkach nie znalazło się nic na temat dokładnego niebezpieczeństwo, które się tam kryje? A może ten sprytny zabieg miał być czymś więcej niż tylko ostrzeżeniem? Może poza rzekomym niebezpieczeństwem puste pola skrywają znacznie więcej...? Pamiętaj, że wyprawa może nie przebiec tak gładko, jakbyś tego pragnął. Czy próba zostanie wynagrodzona? Czy podejmiesz ryzyko, by się o tym przekonać? (Wymagana ingerencja MG)
  Poziom: Trudny – istnieje możliwość wystąpienia poważnych komplikacji
  Punkty: 10-18 pkt


2. Pimp my… life!
Lokacja: wszystkie światy


Ach! Wiosna i lato, zawsze wyczekiwane po długiej zimie. To pora, gdy świat zalewa się kwieciem, zielenią, słońcem i energią. Tak, pozimowego zastrzyku energii nie da się pomylić z niczym innym. To właśnie ten czas, kiedy najchętniej witamy w swoim życiu zmiany. Począwszy od tych niewielkich, jak zmiana garderoby czy fryzury, aż po decyzje, które echem odbiją się na reszcie naszego dotychczasowego życia. Zatem jakim szaleństwem postanowisz zaskoczyć świat?

  2.1 Wiosenne wietrzenia szaf
  Mimo iż klasyczne „kochanie, nie mam co na siebie włożyć!” zwykle jest domeną płci pięknej, to i w życiu mężczyzn również w końcu przychodzi czas na odświeżenie garderoby. Zatem niezależnie od płci, warto wybrać się na zakupy. Zwłaszcza, że w większości sklepów można teraz trafić na bardzo atrakcyjne, sezonowe promocje. Jeśli jednak twój gust jest zbyt wyrafinowany lub potrzebujesz całkiem nowego image’u, może warto poszukać utalentowanego krawca lub stylistki? Jedno jest pewne – zmiany zawsze lepiej wchodzą w ładnych ciuszkach.
  Poziom: Łatwy
  Punktacja: 2 pkt
  2.2 Metamorfoza!
  Przyznaj, że już od dawna korciło cię, by coś w sobie zmienić... zawsze jednak znajdowała się jakaś wymówka. Czas z tym skończyć i nieco zaszaleć! Każdy czasem potrzebuje zmiany, za ich sprawą możemy poczuć się jak nowa i lepsza wersja siebie. Inna fryzura? Zjawiskowy tatuaż? Kolczyk albo kilka kolczyków więcej? A może operacja plastyczna?
  Nie jest jednak powiedziane, iż zmiany muszą tyczyć się jedynie powierzchowności. Bo może to czas, by zmienić swoją dietę i skreślić z niej któryś ze swych ulubionych przysmaków... jak na przykład ludzkie mięso, hm?
  Poziom: Łatwy
  Punktacja: 3 pkt.
  2.3 Zmiana otoczenia
  Szczęście się do ciebie uśmiechnęło? A może złośliwy wicher losu przywiał garść piach- pecha? Co by to nie było, sprawiło, iż musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i odważyć się na podjęcie radykalnych kroków. Jak bardzo radykalnych? Cóż, to już kwestia indywidualna. Przeprowadzka, zmiana pracy, długi urlop z dala od doczesnych problemów? Możliwości jest naprawdę wiele…
  Poziom: Łatwy/średnio trudny – istnieje pewna możliwość wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 4-10 pkt
  2.4 Poważna decyzja
  Wykorzystaj energię, która budzi się wraz z przyrodą, do uporania się z życiowymi wyborami. Może warto już pomyśleć o towarzystwie na długie lata? Oczywiście nie każdy ma tyle szczęścia, by ot tak wpaść na miłość życia... ale towarzystwo na lata może równie dobrze sprawdzić się w postaci czworonożnego towarzysza. Jeśli mowa już o relacjach „międzyludzkich” – może nadszedł właściwy czas na poszerzeniu rodziny? Albo wręcz przeciwnie... powiedz dość i poszukaj kogoś, kto zacznie cię szanować... Zaręczyny, ślub, narodziny, rozstania? Szykuje się wiosenna drama.
  Poziom: Średni/trudny – istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych życiowych komplikacji
  Punkty: 8-15 pkt


3. Efekt motyla
Lokacja początkowa: Kraina Luster

W tym Wyzwaniu należy zgłosić się do Administracji po wylosowanie motyla(i) – max. 3 motyle

Plaga – tak, to dobre określenie dla tego, co szaleje po całej Krainie już od kilku dni. Trzeba jednak przyznać, iż postać owej plagi przybrała piękną postać, wpasowującą się idealnie w letni czas. Tym, co tak dotkliwie uprzykrza życie mieszkańcom Krainy Luster są bowiem motyle. Doprawdy nie sposób oderwać od nich wzroku, zwłaszcza gdy te płynnie i beztrosko fruną, by w końcu wylądować ci na wyciągniętej dłoni (albo i na samym nosie). Niestety. W chwili kontaktu z ciałem motyl znika, jego kolor wnika na chwilę w skórę, a z nami zaczynają dziać się dziwne, dziwne rzeczy. Całe szczęście, że efekt nie jest stały! (Chyba.)
(Gracz może zostać zainfekowany przez więcej niż jednego motyla, ale nie musi – choć może – stać się to naraz, a np. postać każdego kolejnego dnia spotyka inny rodzaj motyla.)

  3.1 Gdzie jestem? Czy ja cię znam? W sumie kim jestem?
  Szafirowe skrzydła zatrzepotały ci tuż przed nosem. Były naprawdę piękne! Dopada cię jednak panika, gdy zdajesz sobie sprawę, iż jest to jedyna rzecz, którą w tej chwili pamiętasz. Amnezja potrafi przerodzić się w koszmar, szczególnie jeśli dopadła cię gdzieś w gąszczu magicznej puszczy. (4 posty)
  Poziom: Średnio trudny – istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punkty: 5-12 pkt.
  3.2 Mówiłeś coś?
  Złote niczym promienie letniego słońca, piękne motyle roztańczyły się w powietrzu tak blisko ciebie, iż mogłeś usłyszeć szelest skrzydeł jednego z nich. Subtelny dźwięk rozbrzmiał w twojej głowie z taką mocą, że zdołał przepłoszyć wszelkie inne dźwięki. Przyznaj, ta wszechobecna cisza jest przytłaczająca. Jakby tego było mało, twoje próby porozumienia się ze światem mają marny efekt, bo choć sam tego nie słyszysz, to za każdym razem, gdy starasz się, coś powiedzieć z twoich ust wydobywa się inny dźwięk: od szczekania psa aż po alarm syreny. (4 posty)
  Poziom: Łatwy – istnieje nikłe prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 4 pkt.
  3.3 Co jest dziś z Tobą nie tak…?
  Ametystowy fiolet. Czy spodobał ci się kolor motyla, który jeszcze chwilę temu siedział ci na dłoni? Teraz jednak znikł i jeśli wcześniej przejmowałeś się takimi pięknymi drobiazgami, to teraz nie mają dla ciebie żadnego znaczenia.  A czy to nie o tobie nie mówili “uosobienie cierpliwości”? Obecnie irytuje cię, że osoba obok za głośno oddycha. A może to spryt i mądrość były twymi atutami? Cóż, już nie są... (4 posty)
  Poziom: Łatwy/średnio trudny – istnieje pewne prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 5-10 pkt.
  3.4 Magiczna usterka
  Czerwone i delikatne jak płatki róży. Takie właśnie były motyle skrzydła, gdy przesunąłeś po nich palcami. Motyl zniknął, a ty poczułeś jak po Twoim ciele przetoczyła się fala dziwnie elektryzujących dreszczy. Zapewne zignorowałeś ten fakt. Ciekawe jednak czy wspomnisz czerwonego motyla, gdy zechcesz zrobić użytek ze swych mocy lub magicznych artefaktów. Bo, słuchaj, dziwna sprawa, ale czy Twoja pirokineza zawsze zmieniała krajobraz w zimową bajkę? I dlaczego ta ślicznotka, którą właśnie miałeś oczarować, patrzy na Ciebie nie z namiętnością, lecz żądzą mordu... Błagam, tylko nie próbuj dziś wyleczyć rannego przyjaciela, bo jeszcze będziesz musiał rozejrzeć się za nowym.
  Moc lub przedmiot magiczny mogą działać na opak lub w sposób chaotyczny, połowiczny, lub jeszcze inny. Postać nie jest świadoma charakteru zmiany dopóki jej metodą prób i błędów nie odkryje. Po ustalenie zmian należy zgłosić się do Administracji.(5 postów)
  Poziom: Średnio trudny – istnieje pewne prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 5-12 pkt.
  3.5 Niebezpieczne przyciąganie
  Srebrny, połyskujący motyl, czy widziałeś już wcześniej taki okaz? Widocznie i ty przypadłeś mu do gustu, postanowił bowiem wylądować na czubku twojej głowy. Tego dnia dowiedziałeś się jak czuje się celebryta po udanym występie, ponieważ wszyscy, którzy znaleźli się w zasięgu twego głosu, zapałali do ciebie podziwem, i czymś więcej niż tylko podziwem. Warto dodać, że piorunujące wrażenie, jakie zacząłeś wywoływać na otoczeniu nie zna granic wieku, płci, czy nawet gatunku. Każdy jednak okazuje swe uwielbienie w zupełnie inny sposób. Sprzedawca w twoim ulubionym sklepie z czekoladą zaprasza się na randkę? A kelnerka w pobliskiej kafejce mdleje za każdym razem, gdy próbujesz zamówić kawę? Ileż tak można.... (5 postów)
  Poziom: Łatwy – istnieje nikłe prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 4 pkt.
  3.6 Łuskowica?
  Czarny jak węgielny pył i równie piękny i tajemniczy. A na dodatek niecodziennie uparty. Ten motyl podążał za Tobą tak długo, aż nie zdołał musnąć twej skóry. Wtedy zniknał. A Ty? Ty zorientowałeś, iż Twoją skórę zaczęły pokrywać łuski. Co prawda nie wszędzie, lecz od pasa w dół, a każdy krok stawał się katorgą, aż w końcu nie mogłeś zrobić żadnego. Słyszałeś kiedyś o Małej Syrence? Cóż, teraz możesz zadebiutować w tej roli. Oby tylko ten pech nie spotkał cię na pośrodku pustyni… (4 posty)
  Poziom: Łatwy/średnio trudny – istnieje pewne prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji
  Punktacja: 4-8 pkt.


4. Wieści z Trzech Światów
Lokacje: wszystkie trzy światy

Wiele się dzieje w zakątkach każdego z trzech światów: od wystawnych balów, przez honorowe pojedynku, morderstwa, nielegalny handel ciastkami, aż po dramat kocięcia, które zgubiło ulubioną maskotkę. Słuchaj mijanych przechodniów, czerp wieści z gazet, nie ignoruj przyjaciół opowiadających niestworzone historie, no i nie odwracaj wzroku gdy natkniesz się na coś niezwykłego!
  4.1 Wspomnij mnie
  Zapoznawszy się z Wieściami pozwól swojej postaci podczas jej fabuł wspomnieć o zawartych tam wydarzeniach. (Opowiedz o nich komuś, skomentuj publicznie lub napisz rozprawę filozoficzną o ważkich problemach w oparciu o to wydarzenie.)
  Poziom: Łatwy
  Punkty: 1 pkt za wspomnienie w 1 poście (max. 3 pkt.)
  4.2 I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem
  Po zapoznaniu się z tematem z Wieściami zaszalej i po prostu weź w nich udział! Choćby tylko stojąc z boku jako postronny obserwator. (Możesz to zrobić z innym graczem lub z MG, ale wątek musi trwać przynajmniej 4 posty dla każdego z graczy.)
  Poziom: Łatwy
  Punktacja: 4 pkt.WYZWANIA SPONSOROWANE

Anarchs/Pajęczyna:
Samopomoc sąsiedzka
Jako przykładny członek albo sympatyk Anarchs, pokaż, że obchodzi cię los mieszkańców drugiej strony lustra i spełnij względem innego gracza jeden dobry uczynek. Oczywiście, dobry uczynek będzie oznaczał zupełnie co innego dla sadysty, a co innego dla Wróżki Zębuszki!
Poziom: Łatwy
Punkty: 4 pkt.

SCR
Stań po czyjejś stronie!
W ostatnich dniach stała się rzecz niebywała: ze względu na stan wyższej konieczności, jak to zostało nazwane, Arcyksiążę rezygnuje z regentury sprawowanej w imieniu Czarnej Róży i ogłasza, iż przejmuje wszystkie obowiązki już jako pełnoprawny zwierzchnik SCR.
  1.1 W myślach
  Zajmij w przynajmniej jednym poście stanowisko dotyczące postanowień Arcyksięcia. Co tak naprawdę podpowiada ci serce? To rozumny pomysł, czy wręcz przeciwnie, kretyński?
  Poziom: Łatwy
  Punkty: 1 pkt. za jeden post (max. 3 pkt)
  1.2 W słowach
  Jakie zdanie mają na ten temat twoi ziomkowie? Być może stworzycie wspólny front do obalenia tego niecnego uzurpatora, a może poróżni was właśnie polityka? Porozmawiaj z kimś – z SCR lub i nie – na temat ostatnich zdarzeń. (Przynajmniej 3 posty każdy)
  Poziom: Łatwy
  Punkty: 3 pkt.
  1.3 W czynach
  A może po prostu przekuj słowa w czyn? Nie ma co stać bezczynnie, gdy ktoś lży twojemu bożyszczu! (A przynajmniej pracodawcy.) Stań mężnie po którejś ze stron, opowiadając się za tykistami lub za madelinistami. Przecież to jedynie przyjacielskie przepychanki! Chyba.
  Poziom: Średnio trudny – istnieje możliwość wystąpienia komplikacji
  Punkty: 5 pkt.
MORIA
Widzimy
Jako członek Organizacji lub osoba niezwiązana, ale popierająca jej działania, pozostaw chociaż jeden ślad na losowym budynku (czy to w Świecie Ludzi czy Krainie Luster) w postaci Krzyża MORII z wiele mówiącym dopiskiem „Widzimy”. Nieważne czy użyjesz sprayu, farby czy krwi – przekaz ma być jasny i widoczny. Ale nie daj się złapać przez Policję – oprócz zarzutów o wandalizm możesz zostać oskarżony o coś o wiele gorszego…
Poziom: Łatwy/średnio trudny – istnieje możliwość wystąpienia komplikacji
Punkty: 2 pkt. za każdy pozostawiony znak


W razie pytań lub wątpliwości, nie krępujcie się pisać do Administracji.


Ostatnio zmieniony przez Soph dnia Sro 12 Cze 2019, 22:59, w całości zmieniany 7 razy
Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Sro 05 Cze 2019, 11:26


Serdecznie gratulujemy wytrwałym, wpisujemy ich do Wielkiej Księgi Chluby Spectrofobii oraz mamy dla nich drobne, bonusowe upominki!
Tytuł Najwytrwalszej otrzymuje Kejko ze względu na największą ilość wszystkich zebranych punktów. Zaraz za nią uplasowali się Ira oraz Bane. Cała trójka może wybrać sobie po jednym eliksirze z kategorii C (na dowolne konto).

Całościowa punktacja za wykonane Wyzwania od czasu ostatniego Sklepiku przedstawia się następująco:

  25 pkt – Enkil
  19 pkt – Astra
  17 pkt – Ira
  15 pkt – Iris
  11 pkt – Rello
  10 pkt – Sasza
  9 pkt – Kejko
  8 pkt – Gawain, Śpiący, Yako, Cosiek
  7 pkt – Seamair
  6 pkt – Mavet
  5 pkt – Zoya
  3 pkt – Iskra

Sklepik z nagrodamiZasady korzystania:
● Aby otrzymać nagrodę, należy zgłosić się w tym temacie. Punkty ze wszystkich kont jednego Gracza sumują się, a nagrody mogą trafić do dowolnej postaci, więc nie zapomnij wspomnieć co do kogo wędruje!
● Niewykorzystanie punkty nie przechodzą na następną serię wyzwań! Należy je wydać do 30 czerwca (włącznie), inaczej przepadną.
● Punkty możecie wydawać jak chcecie – na jedną droższą nagrodę lub kilka tańszych.
● Każdy Przedmiot magiczny jest dostępny dla danej postaci w liczbie 1. Tylko Zegarmistrzowski Przysmak i Puszkę Pandory można zakupić w większej ilości.
● Przemyślcie dobrze swój wybór, gdyż po dopisaniu nagród do profilu, reklamacje (tj. zmiany) nie będą uwzględniane.


  PRZEDMIOTY:
  Zegarmistrzowski Przysmak – 2 pkt (za jedną sztukę)
  Puszka Pandory (nowość!) – 3 pkt (za jedną sztukę)
   Małe, ale nadal magiczne puzderko jednorazowego użytku. Najlepiej sprawdza się w nagłych sytuacjach lub jako nieoczekiwana pomoc w potrzebie - o ile dopisze ci szczęście. Jest dokładnie 50% szans, by po otworzeniu pudełko zamieniło się w przedmiot, którego akurat najbardziej potrzebujesz. Drugie 50% to rzecz totalnie nieprzydatna w tej sytuacji (bez pośrednich możliwości w rodzaju czegoś w pierwszej chwili nieprzydatnego, co jednak da się wykorzystać). Co to dokładnie za przedmiot pozostaje w gestii gracza, ale przed otwarciem należy przeprowadzić losowanie. Trzeba też pamiętać, że z pudełka wypadną raczej drobiazgi - sztylet, bandaż, puchowa kołdra czy lody, na które ma się wielką ochotę - nie zaś czołg albo dwudaniowy obiad. Wszystkie przedmioty, także te nieprzydatne, są trwałe i namacalne.
   Klątwa: 50% szans, że zmarnuje się artefakt, a wyjdzie z niczym
  Bursztynowy Kompas – 5 pkt
  Blaszka Zmartwienia – 5 pkt
  Rubinowe Serce – 5 pkt
  Tęczowa Różdżka – 6 pkt
  Czarodziejska Wstęga – 7 pkt
  Korale Zamiarne – 8 pkt
  Cukrowe Berło – 8 pkt
  Kosmata Brosza – 10 pkt
  Bolerko-niewidko – 12 pkt
  Generis Collare – 15 pkt
  Umbraculum – 18 pkt
  Latająca Miotła – 20 pkt
  Kamień Duszy – 21 pkt
  Bezdenna Sakwa – 22 pkt
  Krwawa Broszka – 25 pkt
  Lustrzany Pierścień – 30 pkt

  BESTIE:
  Grimm – 20 pkt
  Świetlista Sierpówka – 22 pkt
  Rawnar – 25 pkt
  Avi – 50 pkt
Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Gawain on Sro 05 Cze 2019, 13:08

Poproszę o Czarodziejską Wstęgę dla Gawaina =u=

Done : )

_________________
Liga Wyzwań Fabularnych Y8KrzVp
Gawain
Gawain
SCR

Godność : Gawain Keer
Wiek : Wygląda na około 30 lat.
Rasa : Cień
Lubi : Śliwkową nalewkę, fiolet
Nie lubi : Gotować, ślimaków, niespodzianek
Wzrost / Waga : 183 cm / 76 kg
Znaki szczególne : Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki, cienka blizna na brodzie od lewego kącika ust
Aktualny ubiór : Fabuła: Czarny golf, czarne proste spodnie, płaszcz, buty za kostkę //Misja: Mundur SCR
Pod ręką : klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze // Event:
Zawód : Najemnik do prac wszelakich, zielarz
Broń : Nóż ceramiczny, sztylet, kusza
Stan cywilny : Zajęty
Bestie : Furor (Furbo), Kapeluterek (Gizd), Reyuin
Specjalne : Administrator, Strażnik toku fabuły
Liczba postów : 151
Dołączył : 23/07/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Śpiący on Sro 05 Cze 2019, 14:08

Dajta mnie te kłorale, pańje, dajta. Bede śje zamiarniać!

Done : )
Śpiący
Śpiący

Godność : Dorian Anton Leammiele
Wiek : 27
Rasa : człowiek
Lubi : sztukę, muzykę i pieczoną cukinię
Nie lubi : tłumów, koszmarów i spadziowego miodu
Wzrost / Waga : 183 cm / 73kg
Znaki szczególne : tatuaż z konstelacjami gwiazd na całym lewym ramieniu
Pod ręką : Z Poe: telefon, klucze do domu, portfel, brownie na talerzu, w płaszczu trzyma mały szkicownik i ogryzek ołówka || MDK: dokumenty, papierosy, zapalniczka, portfel, klucze, szkicownik, ołówek, chusteczki
Zawód : freelancer, bazgracz
Broń : broń boże!
Stan cywilny : kawaler
Liczba postów : 85
Dołączył : 01/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Kejko on Sro 05 Cze 2019, 15:54

Hmmm hmm hm... Czyli wychodzi 52p.

Dla Enkila poproszę Krwawą Broszkę /25p/ (będzie mu pasować do oczu xD) oraz Puszkę Pandory /3p/


Dla Seamair Bursztynowy Kompas /5p/ (Sasza uważaj:3)


Dla Fatum  ale chcę zarezerwować Bursztynowy Kompas /5p/ , Tęczową różdżkę /6p/ oraz Cukrowe berło /8p/

Dla Rello Koncentrat przenikalności - eliksir kategoria C / nagroda /

Done : )


Ostatnio zmieniony przez Kejko dnia Czw 06 Cze 2019, 11:18, w całości zmieniany 2 razy
Kejko
Kejko

Godność : Kejko Hanari
Wiek : 23 wiosny
Rasa : Dachowiec
Lubi : noc, sztukę, słodycze, ucinać sobie drzemki, głaskanie, intrygujące osoby, mleko, skrzydlato-rogate bestie
Nie lubi : podłości, gdy ktoś jej rozkazuje, niewoli
Wzrost / Waga : 170 cm / 55 kg
Znaki szczególne : Piękne neonowo niebieskie kocie oczy.
Pod ręką : Ręcznik
Zawód : Poszukiwaczka kłopotów... znaczy przygód // Muzyk solista
Broń : dwa półdługie miecze, cienki srebrny łańcuch
Stan cywilny : Panna na wydaniu xd
Bestie : Gatto (Neo), Aureum (Lazur)
Liczba postów : 17
Dołączył : 02/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Yako on Sro 05 Cze 2019, 20:06

To ja wezmę Czarodziejską Wstęgę dla Rim! Bo przecież nie może cały czas chodzić w ubraniach Iris


Done : )
Yako
Yako

Godność : Lusian/Luci Foxsoul
Wiek : Wizualnie 25
Rasa : Lisi demon
Wzrost / Waga : 190/85 //
Znaki szczególne : Kuleje, Blizna na lewym oku
Pod ręką : Laska
Zawód : W Świecie Ludzi - Aktor/Aktorka
Broń : Naginata
Stan cywilny : Gawain - polizany! zaklepany!
Bestie : Schnee (Yuki)
Specjalne : Lisi Administrator Specjalny: Strażnik spisów, Mistrz Gry
Liczba postów : 136
Dołączył : 09/01/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Cosiek on Czw 06 Cze 2019, 17:28

Cośku chcieć Zamiarowe Koraliki!
Dziękuję!
Cosiek dobrze wychowany. Cosiek umieć mówić dziękuję!

Done : )
Cosiek
Cosiek

Godność : Kogitsunemaru Foxkeer
Wiek : Wygląda na 6 lat
Rasa : Cyrkowiec
Lubi : Mięso, słodycze, grzane wino
Nie lubi : Butów, ubrań, porywaczy
Wzrost / Waga : 110 cm/ 16 kg
Znaki szczególne : Bursztynowe oczy z czarnymi twardówkami, rude lisie uszy i 3 takowe ogony
Aktualny ubiór : Ubranko >: (
Pod ręką : -
Bestie : Magiczny Kapeluterek (Bezdenna sakwa)
Liczba postów : 33
Dołączył : 16/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Sasza on Pią 07 Cze 2019, 13:30

Tavarish, mam tu karteczkę na dwa Rubinowe Serca. Dla siebie i Otome.

Done : )
Sasza
Sasza

Wiek : 21
Wzrost / Waga : 180
Pod ręką : pistolet, nóż, fajki i wódka
Liczba postów : 15
Dołączył : 01/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Iris on Sro 19 Cze 2019, 00:23

IRIS:
2.4 Poważna decyzja - Rozstanie z Terrym
2.2 Metamorfoza! - Radykalna zmiana wizerunku
2.3 Zmiana otoczenia - Wyprowadzka

BANE:
2.4 Poważna decyzja - "Powrót" Tulki i Bane'a
3.5 Niebezpieczne przyciąganie - Niespodziewana sława Doktorka
2.1 Wiosenne wietrzenia szaf - Małe zakupy
2.2 Metamorfoza! - Nowy tatuaż Medyka

Iris
Iris

Godność : Iris
Wiek : Wizualnie 25 lat
Rasa : Baśniopisarz
Wzrost / Waga : 175/70
Znaki szczególne : Krzywo przycięte, brazowe włosy. Zielone oczy.
Aktualny ubiór : Koszula i spodnie podróżne należące do Vyrona. Skórzane, zniszczone buty. Zniszczony kapelusz z piórem.
Pod ręką : Zwój papieru, pędzel i czarny tusz. Torba z rzeczami.
Broń : Bat.
Stan zdrowia : Lepiej nie pytać.
Liczba postów : 29
Dołączył : 14/01/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Nie 23 Cze 2019, 11:40

Puszka Pandory dla Sophie.

_________________

You tear me down and then pick me up
You take it all and still it's not enough
You try to tell me you can heal me
But I'm still bleeding
And you will be the death of me

xxx
Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Tulka on Pon 01 Lip 2019, 08:58

VIP (jeszcze coś dojdzie, ale żeby tego nie zapomnieć)

Rim:

Efekt motyla - magiczna usterka; Co? Mówiłeś Coś?, Co jest z tobą nie tak?

Metamorfoza! - Rim została "podstępnie" zaatakowana przez Fatum

Tulka:

Poważna decyzja - powrót do Banu oraz przełamanie swoich największych lęków

Wietrzenie szaf - randka z Banu

Efekt motyla - Co? Mówiłeś coś?

Metamorfoza - powrót do swojego naturalnego koloru włosów

Mefisto:

Efekt motyla - magiczna usterka

Yako

Efekt motyla - Co? Mówiłeś coś?

Moe

Efekt motyla - Co? Mówiłeś coś?


Ostatnio zmieniony przez Tulka dnia Sob 24 Sie 2019, 23:12, w całości zmieniany 3 razy
Tulka
Tulka

Wiek : 15 (wizualnie 18)
Rasa : Opętaniec (lisi)
Wzrost / Waga : 173 cm
Znaki szczególne : blizna na prawej brwi, dwubarwne prawie oko
Pod ręką : notatnik, długopis
Zawód : Lekarz Pierwszego Kontaktu
Bestie : Aureum
Liczba postów : 199
Dołączył : 03/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Kayl on Sob 17 Sie 2019, 21:50

Kayl:
Srebrny motyl i Szkarłatny motyl- Jak poznać arystokratę
Pora na przygodę - Dom Innych światów, odnaleziony z Mefisto.
Zmiana otoczenia - Pokój Kayla, remont i dostosowanie pod siebie (edycja opisu pokoju uzasadniona fabularnie)


Ostatnio zmieniony przez Kayl dnia Pon 16 Wrz 2019, 10:51, w całości zmieniany 2 razy
Kayl
Kayl

Godność : Kayl D'Voir
Wiek : 52 wizualnie, 42 realnie
Rasa : Opętaniec
Lubi : Córki, czekoladę, zapach ziół, wysiłek fizyczny
Nie lubi : Napastliwych ludzi, kłamców
Wzrost / Waga : 1.8m, 82kg
Znaki szczególne : Nietypowe skrzydła- Przypominające kształtem gałęzie z łodygami kwiatów.
Pod ręką : Nóż, opakowanie aspiryny, telefon
Zawód : Aptekarz
Broń : Rapier
Stan cywilny : Ożeniony z Sophie D'Voir
Liczba postów : 152
Dołączył : 10/04/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Gwyn on Czw 22 Sie 2019, 23:24

Gwyn:
Efekt motyla: Gdzie jestem? Czy ja cię znam? W sumie kim jestem?; Niebezpieczne przyciąganie (ten sam temat)


Ostatnio zmieniony przez Gwyn dnia Czw 03 Paź 2019, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
Gwyn
Gwyn

Godność : Gwyneth Creed
Wiek : 16 lat
Rasa : Człek
Wzrost / Waga : 160 cm|50 kg
Znaki szczególne : albinizm, blizna na lewej dłoni
Aktualny ubiór : Sukienka, porządne buty pod kolano, na gorsze dni pelerynka
Pod ręką : smartfon, portfel, okulary, figurka ćmy
Zawód : swoich rodziców
Stan cywilny : panna
Liczba postów : 61
Dołączył : 09/01/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Thorn on Sro 28 Sie 2019, 21:12

3.3 Co jest dziś z Tobą nie tak…?
3.6 Łuskowica?

Oba Motyle - tutaj
Thorn
Thorn

Godność : Aeron Vaele
Wiek : Ponad 500 lat / Wizualnie lekko ponad 30.
Rasa : Upiorny Arystokrata
Wzrost / Waga : 182/100 (same rogi trochę ważą).
Znaki szczególne : Opalizujące granatem, duże, zakrzywione rogi. Tęczowe oczy.
Aktualny ubiór : Czarny zestaw: koszula, marynarka, spodnie i skórzane buty.
Pod ręką : Broń, zegarek kieszonkowy, sakiewka z pieniędzmi, mały notesik i długopis.
Broń : Rapier.
Bestie : Tenebres
Liczba postów : 82
Dołączył : 14/01/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Gawain on Czw 29 Sie 2019, 19:40

2.4 Poważna decyzja (Pierwszy raz z Lusianem, po tym jak olał wezwanie SCRu)
>>>I<<<
>>>II<<<
>>>III<<<

3.5 - Niebezpieczne przyciąganie
Motyla noga! O^O

_________________
Liga Wyzwań Fabularnych Y8KrzVp
Gawain
Gawain
SCR

Godność : Gawain Keer
Wiek : Wygląda na około 30 lat.
Rasa : Cień
Lubi : Śliwkową nalewkę, fiolet
Nie lubi : Gotować, ślimaków, niespodzianek
Wzrost / Waga : 183 cm / 76 kg
Znaki szczególne : Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki, cienka blizna na brodzie od lewego kącika ust
Aktualny ubiór : Fabuła: Czarny golf, czarne proste spodnie, płaszcz, buty za kostkę //Misja: Mundur SCR
Pod ręką : klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze // Event:
Zawód : Najemnik do prac wszelakich, zielarz
Broń : Nóż ceramiczny, sztylet, kusza
Stan cywilny : Zajęty
Bestie : Furor (Furbo), Kapeluterek (Gizd), Reyuin
Specjalne : Administrator, Strażnik toku fabuły
Liczba postów : 151
Dołączył : 23/07/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Wto 03 Wrz 2019, 02:14

Nazwa wyzwania: 4.1 Wspomnij mnie (Wystawa sztuki nowoczesnej)
Uczestnicy: Iskra
Link do tematu/ów: http://spectrofobia.forumpolish.com/t299-kwitnaca-promenada#692

Nazwa wyzwania: 4.1 Wspomnij mnie (Atak na Karminowe Wrota)
Uczestnicy: Soph i Tyk
Link do tematu/ów: http://spectrofobia.forumpolish.com/t456-otchlan#2789 i następne

_________________

You tear me down and then pick me up
You take it all and still it's not enough
You try to tell me you can heal me
But I'm still bleeding
And you will be the death of me

xxx
Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Frank on Nie 15 Wrz 2019, 20:26

Frank
Frank

Godność : Boone
Wiek : 24
Rasa : Opętaniec
Lubi : Zieleń
Nie lubi : Tłumów
Wzrost / Waga : 181 cm/ 76 kg
Znaki szczególne : Ślad po oparzeniu na całej lewej stronie twarzy
Pod ręką : Plecak, troszkę pieniądzy i oczywiście niedziałający telefon
Broń : Ciężki, dwuręczny miecz lub pistolet
Pan / Sługa : Pan własnego losu
Liczba postów : 166
Dołączył : 16/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Seamair on Pon 30 Wrz 2019, 20:28

Seamair
Seamair

Godność : Erin Collins ale mów mi Seamair.
Wiek : Już 17 lat gości mnie ten Świat.
Rasa : Cyrkowcem się stałam lecz wcale nie chciałam...
Lubi : Bestie, taniec, muzykę, widok tęczy, ogień, unikalne kreacje a przede wszystkim swobodę.
Nie lubi : Lekarzy, aparatury medycznej, niewoli i MORII
Wzrost / Waga : 166 cm /44kg
Znaki szczególne : Urocze acz ostre rogi na czubku głowy, drapieżne spojrznie o barwie szkarlatu, ozdoby w kształcie czterolisnej koniczyny.
Pod ręką : Zestaw noży do rzucania, rubinowe serce, bezdenna sakwa..
Zawód : Samozwańcza opiekunka wszelkich bestii (szczególnie tych zamieszkujących Malinowy Las).
Broń : Srebrny rapier oraz zestaw noży do rzucania.
Stan cywilny : Wolna i szczęśliwa.
Pan / Sługa : -/ Sługę lub służkę chętnie zatrudnię!
Bestie : Teti (Avi) Vivi (Fliks)
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/02/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Soph on Wto 01 Paź 2019, 15:28

  Edit: zgodnie z prośbą Tyka, do pojawienia się nowych Wyzwań można wykonywać stare C:


Ostatnio zmieniony przez Soph dnia Czw 10 Paź 2019, 23:38, w całości zmieniany 1 raz

_________________

You tear me down and then pick me up
You take it all and still it's not enough
You try to tell me you can heal me
But I'm still bleeding
And you will be the death of me

xxx
Soph
Soph
Anarchs/Pajęczyna

Godność : Sophie „Opal” Bugs vel hrabina de Chardonnay
Wiek : gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę
Lubi : suszone owoce i nowe moce
Nie lubi : niekompetencji i nieprzewidywalnych sytuacji | czekolady i deszczu
Wzrost / Waga : 180cm / 65kg
Znaki szczególne : palce o czterech stawach międzypaliczkowych, wytatuowane imię na wewnęrznej części prawego nadgarstka, kilka perłowych blizn po ramionach i na talii
Pod ręką : druga ręka! i pewnie jakiś sztylet.
Zawód : oficjalnie sekretarz arcyksięcia
Bestie : Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii, Yūrei
Specjalne : Administrator Główny - Regent, Mistrz Gry
Liczba postów : 181
Dołączył : 24/08/2018

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Gwyn on Czw 10 Paź 2019, 23:36

Nazwa wyzwania: Strach ma wielkie oczy
Uczestnicy: um... tak jakby każdy?
Link do tematu/ów: http://spectrofobia.forumpolish.com/t516-wydarzenie-halloweenowe#3798
Gwyn
Gwyn

Godność : Gwyneth Creed
Wiek : 16 lat
Rasa : Człek
Wzrost / Waga : 160 cm|50 kg
Znaki szczególne : albinizm, blizna na lewej dłoni
Aktualny ubiór : Sukienka, porządne buty pod kolano, na gorsze dni pelerynka
Pod ręką : smartfon, portfel, okulary, figurka ćmy
Zawód : swoich rodziców
Stan cywilny : panna
Liczba postów : 61
Dołączył : 09/01/2019

Powrót do góry Go down

Pisanie autorstwa Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach